P0

Transportas

Maršrutiniais taksi jau važiavo du milijonai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-23


„Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė, kad sausio 22 dieną buvo užfiksuotas 2 000 000–asis maršrutinio taksi keleivis.

Tokia kelionių statistika vedama nuo 2018 m. balandžio 16-osios, kai į Klaipėdos gatves išriedėjo į bendrąją viešojo transporto sistemą integruoti maršrutiniai taksi. Dabar kasdien M5, M6, M8 maršrutais pervežama (priklausomai nuo savaitės dienos ir sezono) 2-5 tūkstančius keleivių.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atsargiais vertinimais, mūsų maršrutiniai taksi kasdien sumažina lengvųjų automobilių kelionių mieste skaičių šešiais šimtais”, – rašoma KKT pranešime.

KKT pastebi, kad populiarėja bendrieji (autobuso+maršrutinio taksi) mėnesiniai bilietai, jų parduodama per šimtą.

„Artimiausiu metu nei maršrutų tinklo, nei reisų skaičiaus didinti neplanuojame. Maršrutiniai taksi, mūsų vertinimu, jau užima optimalią VT paslaugos dalį, apie 3 procentus. Dabar mūsų rūpestis – analizuoti maršrutinių taksi keleivių srautus ir pagal tai gludinti tvarkaraščius, kad jie kuo geriau atitiktų kelionių poreikius ir ši paslauga išliktų patogia alternatyva kelionei į miesto centrinę dalį, kur jau mažiau laiko trunka paėjėti nuo sustojimo, nei rasti vietą automobiliui”, – rašo KKT.


2020-01-23

Vienas komentaras apie “Maršrutiniais taksi jau važiavo du milijonai”

  1. Keliant kainas po 20-30 proc. Kasmet. Svarbu, kad źandai nenusileistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt