P0

Kriminalai ir nelaimės

Įsilaužė į meriją (atnaujinta) (6)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-01-27


Policija pranešė, kad penktadienį Danės gatvėje esančiose merijos patalpose išlaužtos dvi spintelės antro aukšto dokumentų skyriaus kabinete, kuriame darbuojasi sekretorės.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak miesto Tarybos ir mero sekretoriaus Modesto Vitkaus, įsilaužta buvo į stalčius, kur laikomi ir darbui reikalingi instrumentai (antspaudai bei kita), ir dokumentai. Kas tiksliai dingo ir kokia žala buvo padaryta, bus aišku po inventorizacijos.

Policija savo ruožtu pradėjo vagystės tyrimą.

M. Vitkus teigė negalintis užtikrinti, kad tai pirmas toks incidentas rotušėje, nes ji atvira, nesaugoma ir čia esą yra buvę visko.

„Čia veikia šešios ar septynios institucijos, tik Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai neseniai išsikraustė, žmonių praeinamumas yra didelis. Buvo čia ir ginklu grasinta, ir agresyvių piliečių pasitaikę, ir smuklių asmeninių daiktų vagysčių būta”, – sakė sekretorius.


2020-01-27

6 komentarai “Įsilaužė į meriją (atnaujinta)”

  1. Mažiau mero sekretoriato ponioms kavagėrių reikia. Laužėsi savi, kas žinojo, kad Vitkaus sekretoriatas arba kavinasi, arba valgo. Ir vienas etapas švelniai pereina į kitą. O istorikas iš Modestuko prastas- į pastatą savivaldybės klerkai atsikėlė paskutiniai, bet išsipūtė kaip niekas kitas.

  2. 1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj.

    2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

    Tiems, kas skaito komentarus ir jau žino kur stovi Smiltynėje „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
    rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …

  3. Labai įdomu : KUR įsilaužė – KLAIPĖDA rašo ,kad į Savivaldybės pastatą ,ATVIRA Klaipėda ,kad į Meriją ?! Gal į ABU pastatus ?

  4. Mirk juokais meras ligonineje gera priedanga.Kur kameros ir cia suteike informacija kas kur randasi.Cia ne i kokia sikininka isilauzti.Ne i akropoli.Reikejo dokumentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt