AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo tarybos kreipimasis (2)

Mums rašo
AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo taryba
2020-01-28

Pastaruoju metu AB „Klaipėdos vanduo“ susidarė situacija, kelianti grėsmę bendrovės prestižui, veiklos stabilumui ir efektyvumui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

To pasekoje, AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo Taryba 2020-01-03 raštu Nr. 2020/S.01-2 „Dėl susidariusios situacijos įmonėje“ kreipėsi  į Klaipėdos miesto merą,  administracijos direktorių ir kolegialius AB „Klaipėdos vanduo“ valdymo organus. Rašto kopijos taip pat buvo išsiųstos ir kitam AB „Klaipėdos vanduo“ akcininkui – Klaipėdos rajono savivaldybei bei merui. Rašte buvo prašoma iki 2020-01-08 atsakyti į rūpimus klausimus, nuraminti bendrovės kolektyvą bei paaiškinti savo veiksmus ir skubotai stumiamus su logika prasilenkiančius sprendimus.

2020-01-08 buvo gautas, ypač formalus ir ciniškas, neatsakantis nei į vieną klausimą, atsakymas iš tuo metu laikinai einančio generalinio direktoriaus pareigas Aleno Gumuliausko.

2020-01-13 AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo taryba susitiko su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku. Susitikimo metu buvo aptarti klausimai išdėstyti siųstame rašte.  Susitikimas praėjo darbinėje ir draugiškoje aplinkoje. Susitarta bendradarbiauti sprendžiant bendrovėje iškilusias šiandienos ir ateities problemas. Bet tai ir viskas, ką pavyko gauti AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo tarybai.

Nei bendrovės valdyba (5 valdybos nariai), nei Stebėtojų taryba (7 stebėtojų tarybos nariai), nei savininkas Klaipėdos miesto administracija, nesiteikė atsakyti nei į vieną klausimą, nors kreipimasis buvo pateiktas raštu ir kiekvienam nariui asmeniškai.

Nematydama kitos išeities, AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo taryba, kreipiasi per spaudą, su vienu vieninteliu prašymu. Prašome atsakingus asmenis pateikti išsamius atsakymus į mūsų raštą.

Ir labai prašome, neignoruokite bendrovėje dirbančių žmonių.

Žymos: | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “AB „Klaipėdos vanduo“ Darbo tarybos kreipimasis”: 2

  1. ME parašė:

    A cia tuos straipsnius raso tie buve ir atleisti vadovai ? Prasau sekanciam straipsni nurodykite koks buvo jusu atlyginimas ir koks yra paprasots darbuotojos, kur priimineja zmones prie langelio alga ? Vaidinat aukas ir nuskriaustuosius, bet ar nebus taip kad tas laikinasis direktorius tiesiog pamate, jog gaunt didedli atlygnima (speju 3-4 tukst eur ?) ir nieko neveikiat.
    Geru specialistu neatleidzia, arba gerus specialistus atleidus, visada jiem atsiras kita gera vieta kitoje imoneje, blogiem belieka verkti ir rasyti straipsnius cia.

  2. Tyla parašė:

    Ir vėl tyla… Negi Darbo taryba tik tiek ir reikalinga? Darbo kodeksas “Klaipėdos vandeny” negalioja nei valdybai, nei stebėyojų tarybai? Teorija sau, o praktika kokia patogi? Pas carą eita be reikalo: tam seniai niekas neįdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosauga, Svarbu

Smarvė niekur nedingo, bet kaltų nerasta

Nors savaitės pradžioje socialiniuose tinkluose pietinėje miesto dalyje gyvenantys klaipėdiečiai vėl skundėsi padidėjusia smarve, į antradienį Aplinkos ministro Simono Gentvilo ...
2024-07-10
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalis baigėsi įspūdingais pasirodymais

Šeštadienį baigėsi Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Jame pasirodė Daniela Simmons & Atilla Sereftug  Medi jazz  iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, taip pat – ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Verslas

Ukrainos karius pasieks 12 automobilių iš Klaipėdos

Artimiausiu metu iš Klaipėdos į Ukrainą pajudės krovinys su 12 naudotų automobilių, kurie nebenaudojami savivaldybės įmonės „Klaipėdos vanduo“ veikloje, tačiau ...
2024-06-18
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This