P0

Kriminalai ir nelaimės

Tęsiasi BMW dalių vagystės (atnaujinta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-28


Klaipėdos policija toliau fiksuoja pranešimus apie vagystes, kurių metu nukenčia BMW markės automobiliai. Pirmadienį buvo užfiksuoti trys tokie atvejai.

Apie 7.50 val. buvo pastebėta, kad Taikos prospekte nuo tokio automobilio pavogti abu galinio vaizdo veidrodėliai. Žala įvertinta 400 eurų.

Po poros valandų pranešimo sulaukta iš Birutės gatvės. Čia nuo požeminiame garaže stovėjusio automobilio BMW X6“ irgi buvo pavogti abu galinio vaizdo veidrodėliai. Žalą savininkas įvertino 350 eurų.

Trečioji vagystė įvykdyta Dragūnų gatvėje. Apie 14 val. čia pastebėta, jog BMW irgi neteko abiejų galinio vaizdo veidrodėliai. Žala – 600 eurų.

Antradienį popiet policija pranešė, kad sulaikė praeityje ne kartą už plėšimus, vagystę bei pasikėsinimą sukčiauti teistą 23 metų vaikiną. Jam pareikšti įtarimai dar praėjusių metų pavasarį Taikos pr., Klaipėdoje, požeminėje automobilių aikštelėje galimai pavogus automobilio BMW X5 priekinius žibintus ir automobilyje buvusius įvairius daiktus bei sugadinus automobilį, taip padarant daugiau nei 10 000 eurų nuostolių. Įtariamajam taip pat pareikšti įtarimai 2019 m. gruodį, pritaikius sandėliuko raktą, Klaipėdoje galimai pavogus 1000 eurų vertės dviratį.

Šiuo metu teismas įtariamąjį leido suimti 3 mėnesiams. Pareigūnai neatmeta galimybės, jog asmuo galėjo įvykdyti ir kitus panašaus pobūdžio nusikaltimus uostamiestyje.


2020-01-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt