P0

Sportas

Klaipėdoje – daugiau vietų sportuoti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-30


Klaipėdos savivaldybė skelbia, jog uostamiestyje daugėja kokybiškų sportui skirtų vietų.

Nuo 2018-ųjų Klaipėdos miesto savivaldybė vykdo programą, skirtą sporto aikštynų, esančių prie ugdymo įstaigų, atnaujinimui. Iš viso 2018 m. buvo sutvarkyta 11 aikštelių ir 2 sporto aikštynai, 2019 m. penkiose švietimo įstaigose buvo atnaujinti 2 sporto aikštynai ir 3 sporto aikštelės.

2019 m. atnaujintas ir „Versmės” progimnazijos stadionas. Palmiros Mart nuotr.

Vasaros viduryje baigti darbai „Vyturio“ progimnazijos sporto aikštelėse: atnaujintos krepšinio ir tinklinio aikštelės, įrengti du 30 m bėgimo takai. Karalienės Luizės jaunimo centro kieme pabaigti krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai.

Taip pat buvo atnaujinta ir „Vėtrungės“ gimnazijos universali aikštelė: sutvarkytas apšvietimas, tvora, pakeista dirbtinės žolės danga. 2019 metais buvo pabaigtas ir įvykdytas didžiausias projektas – Verdenės progimnazijos sporto aikštynas. Čia buvo atnaujinti bėgimo takai, lengvosios atletikos sektorius, įrengtos krepšinio, tinklinio, teniso, badmintono aikštelės, taip pat įrengta dirbtinės žolės futbolo aikštė su drenažu ir guminiu paklotu, įrengtas aptvėrimas ir apšvietimas. Rudenį statybos darbai buvo pabaigti Simono Dacho progimnazijos kieme, kuriame įrengta Lietuvoje analogų neturinti sporto aikštelė su parkūro elementais.

Šiais metais numatyta pabaigti rengti Vitės progimnazijos ir H. Zudermano gimnazijos sporto aikštynų atnaujinimo darbų projektus ir pradėti rangos darbus.

Uostamiesčio gyventojai gali susipažinti su informacija apie jau atnaujintus  ir planuojamus atnaujinti sporto aikštynus Klaipėdos miesto žemėlapyje: sluoksnis „Sporto aikštynai atnaujinti 2015–2019 m. ir planuojami atnaujinti 2020–2026 m.“).

Žemėlapyje nurodyti, kada ir kokie atnaujinimo darbai atlikti sporto aikštynuose ir kokia jų naudojimo paskirtis: žydra spalva pažymėti aikštynai skirti mokyklos naudojimui, žalia – mokykloms ir miesto bendruomenėms, geltona – mokykloms ir sporto įstaigoms, raudona spalva pažymėti sporto aikštynai, kuriuos dar planuojama atnaujinti 2020–2026 metais.

Iš viso sporto aikštynų, esančių šalia ugdymo įstaigų, atnaujinimui savivaldybė jau skyrė kiek daugiau nei 2 milijonus eurų. Tikimasi, kad kokybiškai įrengti ir atnaujinti sporto aikštynai sudarys ne tik geresnes sąlygas sportuoti moksleiviams ir profesionaliems sportininkams, bet ir paskatins  miesto gyventojus aktyviau leisti laisvalaikį.


  2020-01-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt