P0

Kultūra

Klausytojų pageidavimu sugrįžta dėlionė orkestrui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-30


Praėjusių metų lapkritį pirmą kartą Klaipėdos publikai pristatytas projektas „Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti“ sulaukė didžiulės sėkmės – visi bilietai buvo akimirksniu iššluoti.

Vytauto Petriko nuotr.

Praūžusio projekto pasisekimas byloja, kad žmonėms įdomus menas, iš kurio galima ką nors sužinoti, kuris skatina mąstyti, atrasti, intriguoja nenuspėjamais muzikiniais sprendimais.

Dėlionės žavesys, pasak Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovo Mindaugo Bačkaus, yra tai, kad iš mažų, labai skirtingų dalių gimsta kolektyvas. Orkestre tos dalelės yra kiekvienas atlikėjas, kurioms bendraujant ir kuriant kartu gimsta muzika.

Iš mažų dalių bus surinkta orkestro dėlionė, kurioje vyrauja skirtingi muzikos stiliai, daug spalvų ir netikėtų siurprizų. Kiekvienas orkestro narys turi savo erdvę ir laiką atsiskleisti.  O klausytojai – galimybę atsidurti vos už kelių žingsnių nuo kiekvieno atlikėjo ir iš arti pajusti atliekamos muzikos galią.

Nuo pirmojo šios programos parodymo rudenį nesiliauja klausytojų klausimai, kada gi vėl ji bus rodoma.

Koncertų salė skelbia išpildžiusi publikos pageidavimą pakartoti projektą ir surengs koncertus tiems, kurie nespėjo jo išvysti.

„Dėlionė orkestrui VI: muzikos išprovokuoti ir nublokšti“ bus kartojama šį šeštadienį, vasario 1 d., 16.30 val. ir 18.30 val., o dėl didelio klausytojų susidomėjimo gegužės 9 d. 18.30 val. bus surengtas papildomas koncertas.


Kultūros straipsnių vidus

2020-01-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt