P0

Svarbu, Verslas

Šiluma išliks pigesnė ir vasarį

Avatar

Martynas Vainorius
2020-02-01


Šeštadienį įsigalioja nauja AB „Klaipėdos energija” valdybos patvirtina uostamiesčiui ir Gargždams centralizuotai tiekiamos šilumos kaina.

www.maxpixel.net nuotr.

Nors paskutinį iki šiol šalčių ir sniego pagailėjusios žiemos mėnesį už šilumą ir reikės mokėti 1 proc. daugiau nei sausį, tarifas yra 13,7 proc. mažesnis nei 2019 m. vasarį – atitinkamai 4,72 ir 5,47 proc.

„Klaipėdos energijai” parduodamos šilumos kainas yra sumažinę visi uostamiesčio nepriklausomi gamintojai. Beveik 35 proc. mažiau už savo šilumą lyginat su praėjusių metų vasariu nori „Klaipėdos mediena” ir „Klaipėdos baldai”, pageidavusios mažiausių tarifų – atitinkamai 2,57 ir 2,61 ct/kWh.

Šilumą iš atliekų gaminanti „Fortum Klaipėda” už ją vasarį užsiprašė 2,69 ct/kWh – 16,7 proc. mažiau nei pernai.

Pačios „Klaipėdos energijos” biokuro katiluose gaminama šiluma bus pigesnė penktadaliu (3,5 ct/kWh pernai ir 2,8 šį vasarį).


2020-02-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt