P0

Sportas

Benediktas Mickus pasiekė du Klaipėdos miesto bėgimo rekordus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-03


Klaipėdietis Benediktas Mickus per dvi savaites dviejų startų metu pagerino du Klaipėdos miesto bėgimo rekordus – 800 ir 600 bėgimo rungtyse.

Savaitgalį Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos, Klaipėdos lengvosios atletikos sporto klubo ,,Nikė” bėgikas (treneris Mindaugas Krakys) Austrijos sostinėje Vienoje ,,Indoor Track and Field Vienna” varžybose 800 m bėgimo rungtyje iš penkių vykdytų bėgimų pirmame bėgime finišavo ketvirtas ir įveikė nuotolį per 1:50.36. Galutinėje įskaitoje B. Mickus buvo  aštuntas iš 37 finišavusių dalyvių.

Vienoje 800 m bėgimo rungties nugalėtoju tapo Lukaš Hodbod iš Čekijos (1:47.63) pasiekęs geriausią šių metų uždarų patalpų rezultatą Europoje, antras finišavo Didžiosios Britanijos sportininkas Alex Botterill (1:47.93), trečias Airijos bėgikas Zak Curran (1:48.80).

Benediktas ne tik pasiekė uždarų patalpų asmeninį rekordą, geriausią Lietuvos rezultatą šioje rungtyje bet ir tuo pačiu pakoregavo ir sau priklausantį Klaipėdos miesto rekordą (1:50.46), kuris lygiai prieš metus taip pat buvo pasiektas Vienoje.

Prieš savaitę Klaipėdos lengvosios atletikos jaunių čempionate be konkurencijos startavęs Benediktas Mickus taip pat gerino Klaipėdos miesto rekordą, tik kiek trumpesnėje – 600 m bėgimo rungtyje. Ją bėgikas įveikė per 1 min. 20.95 sek. Šis rezultatas sportininko asmeninis rekordas ir geriausias sezono rezultatas Lietuvoje.

Prieš tai buvęs šios rungties Klaipėdos miesto rekordas priklausė taip pat B. Mickui (1:21,92). Jis buvo pasiektas 2015 metų kovo 15 dieną.


  2020-02-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt