P0

Miestas

Katėms skirti nameliai patinka ne visiems (papildyta) (66)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-02-03


„Atvira Klaipėda” sulaukė klaipėdiečio Mindaugo Alsio laiško, kuriame jis piktinasi netvarka S. Šimkaus g. 8 ir aplinkiniuose kiemuose.

Skaitytojo teigimu, šią netvarką kelia daugybė neprižiūrimų kačių, kurias esą šeria vieno buto gyventojai.

Mindaugo Alsio nuotr.

„Metus laiko susirašinėjome su savivaldybės Viešosios tvarkos skyriumi dėl benamių katinų išnaikinimo S. Šimkaus g. 8 ir apylinkėse, buvo imituojamas kažkoks darbas, iš 14 katinų 6 dingo, buvo deklaruota, kad S. Šimkaus 8 (…) buto gyventojams surašytos baudos dėl administracinio pažeidimo, nes šio buto gyventojai yra pagrindinė problema, tačiau prieš dvi savaites miesto pačiame centre, privataus namo kieme, nesuderinus su savininkais, su aplinkiniais namais, atsirado būda su užrašu Klaipėdos m. savivaldybė. Jūs rimtai? Aš labai tikiuosi, kad per klaidą sumaišėte S. Šimkaus g. 8 su Liepų g. 11 (Klaipėdos savivaldybės administracijos adresas – aut. pst.) pastato kiemu”, –  rašo klaipėdietis.

Jo teigimu, laukinius gyvūnus esą ypač svarbu naikinti dabar dėl pasaulyje siaučiančio koronaviruso. Pasak M. Alsio, katinai dergia namo prieigas, nutrypia kieme esančius automobilius, laiptinė katinų šlapimu smirda iki pat trečio aukšto, „o mes su mažamečiais vaikais turime vaikščioti pro šitą jovalą ir priedo dar prieigose esančios nelegalios metalinės stoginės teritorijoje, kurioje sustatyti šiukšlių konteineriai, benamiai valkatos rengia puotas kas dieną”.

„Ar tai yra senamiesčio ateities vizija?” – pasipiktinimo netvarka miesto centre neslepia klaipėdietis, teigdamas, jog tai „yra visiško politinio neįgalumo pavyzdys”.

Už tvarką mieste atsakingų valdininkų jis reikalauja „skubiai panaikinti nelegalią būdą ir išnaikinti katinus”.

Klaipėdos viešosios tvarkos skyriaus vedėja Kristina Vintilaitė teigė, jog ši problema jų skyriaus specialistams žinoma, nors konkrečiai būdelių katinams statymu mieste užsiima Miesto tvarkymo skyriaus specialistai. Jos statomos savivaldybės nustatytose vietose, tam yra numatytos ir specialios lėšos.

„Mūsų Kontrolės ir prevencijos poskyris tikrai ne kartą lankėsi ten”, – sakė K. Vintilaitė. Minėto skyriaus vedėjas Saulius Valiulis sakė irgi sulaukęs šio klaipėdiečio skundo ir teigė kartu su Miesto tvarkymo skyriaus specialiste dar šiandien vyksiantis aiškintis situacijos vietoje.

Jo teigimu, namelis yra pastatytas legaliai, suderinus su Miesto tvarkymo skyriumi.

„Mes praeitų metų gruodžio mėnesį esame nubaudę moterį, kuri per langą maitino tuos katinus, jinai pati prisipažino, mes jai skyrėme 15 eurų piniginę baudą”, – sakė Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas.

Kaip informavo Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyr. specialistė Laima Jūrevičienė, dar gruodžio 4 d. į savivaldybę kreipėsi VšĮ „Rainiukų viltis“ atstovės Laima Laurinavičienė ir Galina Tupikina su prašymu nustatyti S Šimkaus g. 8 kiemo prieigose kačių šėrimo vietą, nes katės yra sterilizuotos. Kačių šėrimo vieta (vienas namukas) buvo nustatyta arčiau S. Šimkaus g.  6A, atokiau nuo gyvenamojo namo prie želdinių. Atsakinga už kačių šėrimą bei vietos priežiūrą yra G. Tupikina.

Pirmadienį L. Jūrevičienė su Viešosios tvarkos skyriaus atstovu nuvykę į vietą nustatė, jog S. Šimkaus g. 8 kieme ant važiuojamosios dalies savavališkai pastatytas kitas kačių namas.

„G. Tupikina buvo įspėta surašant protokolą dėl šio nelegalaus namuko bei įpareigota jį pašalinti”, – rašoma savivaldybės redakcijai atsiųstame atsakyme.


  2020-02-03

  66 komentarai “Katėms skirti nameliai patinka ne visiems (papildyta)”

  1. Na kas per žmonės! Juk katės ne savaime kažkada atsidūrė lauke! Patys žmonės ir kalti! Kuom trukdo katės? Sutvarkyti jas reikia, kad nesidaugintų, t.y. kastracija/sterilizaciją… Tegu gyvena bent kiemuose…

  2. Šiaip gyvenimas jau parodė, jog patys baisiausi žmonės kažkodėl yra teisininkai. Gal jie pripratę prie nusikaltėlių ir nusikaltimų.

  3. Žmogus drįsta viešai savo neapykantą gyvūnams lieti, tai nenustebčiau, jei drįsta ir nuodus dėlioti. Ar bijo pats rankas teptis, tai eina ir skundžiasi per visur, kad katės būtų išnaikintos. O ką reiškia išnaikinti? Ar jis bent suvokia, kokį pavyzdį vaikams rodo su tokiu požiūriu. Normaliam žmogui tikrai netrukdo, kad laukinės katės sterilizuojamos ir turi žmonių įrengtus namukus užuovėjai. Tvarka turi būti tik dėl šėrimo, kad jis netaptų šiukšlinimu.

  4. Geras komentaras: 🔴NESPAUSKITE “dalintis/share now(public)”. (KAIP dalintis TEKSTU-žr. teksto pabaigoje) 🔴LR GYVŪNŲ GEROVĖS IR APSAUGOS ĮSTATYMO ir ES gyvūnų augintinių apsaugos konvencijos PAŽEIDIMAI IR NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA. Nuo jos neatleidžia ir savivaldybės PASTANGŲ ir įvaizdžio menkinimas. Tą, matyt, pamiršo kažkokios Ievos atės ir panašios asabos, kažkodėl save vadinančios „žurnalistėmis”, liejančios tulžį ant Klaipėdos savivaldybės sterilizuotų katelių, kurias beglobėmis padarė, t.y. išmetė, žmogiškumą praradę klaipėdiečiai. Šios asabos savo 8-os klasės lygio rašinėliais (su visa pagarba 8-tokams, no offense, chebra), copy+paste būdu darančios GĖDĄ ŽURNALISTO PROFESIJAI, subjektyviais kliedesiais ir apgailėtinomis pastangomis bando vystyti neva aktualią temą, kuriai „peno” duoda veikiausiai labai nelaimingas ir viskuo gyvenime nepatenkintas, smarkiai kompleksuotas, daugiabučio gyventojų negerbiamas ir nemėgstamas Mindaugas Alsys, kuris cypiančiu balseliu (taip nuoširdžiai ir vis pro šalį) lieja tulžį ant beglobių katelių, jų namelių, kuriuos išrūpino ir pastatė Klaipėdos savivaldybė. Jis NE TIK ragina ir viešai išreiškia ketinimą susidoroti su beglobėm, negalinčiom apsiginti katelėmis (žiaurus elgesys su gyvūnais ar jo skatinimas bet kokia forma baudžiamas pagal ANK ir BK) , bet, kartu su savivaldybės ofiso planktonu – klerke Laima Jūrevičiene – JUODINA KLAIPĖDOS savivaldybės PASTANGAS rūpintis beglobėmis katėmis, oficialiai įteisinant joms šėrimo vietas ir namelius. Anot Alsio, „…tai – visiško politinio neįgalumo pavyzdys“. Ūūūū, kaip „kietai”! Mere, ką Jūs į tokias cyplio insinuacijas? Dar Alsys prisigraibė žinių, neva nuo kačių galima užsikrėsti corona virusu (net penktokas veikiausiai žino, kad kačių corona virusas perduodamas tik tos pačios rūšiems gyvūnams, o Kinijoje jis yra mutavęs). Dainorėli Alsy, siūlau: marš OUT and GET A LIFE! Dabar!

   Kažkodėl dar vis neatleidžiama nekompetentinga, neprofesionali, liūdnai pagarsėjusi gyvūnų nekentėja, turgaus bobos lygio (sorry, mielos turgaus babytės, jūs iki jos lygio nenusirisite niekada) Miesto tvarkymo skyriaus vyr. specialistė Laima Jūrevičienė (laima.jureviciene@klaipeda.lt, tel: 39 60 86, 8-687-11712) pasirinko taikiniu katelių maitintoją, kurią viešojoje erdvėje drįsta įžeidinėti, nors epitetas „neadekvati”, iš daugelio su ja bendravusių atsiliepimų, geriausiai apibūdina pačią L. Jūrevičienę: „kates šeriančias gyventojas veikiausiai teks bausti, o namelį, kaip stambiagabaritę atlieką, pašalinti“, trolina toliau „žurnalistė“ savo „copy+paste“ metodu (o kas belieka, kai nei talento, nei pašaukimo, nei „smarvės“ savyje neturi?) Kodėl mokesčių mokėtojai turi mokėti atlygį tokiam ofiso planktonui? Ką ji gero nuveikė, trindama kėdę už mūsų pinigus?

   Kodėl Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas toleruoja jūrevičienes ir valiulius, kurie daro gėdą miestui savo nekompetencija, atsilikusiu, viduramžišku mąstymu? O gal meras taip užsiėmęs, kad PAMIRŠO aukščiau minėtų teisės aktų nurodytą SAVIVALDYBIŲ PRIEVOLĘ RŪPINTIS GYVŪNAIS IR UŽTIKRINTI GYVŪNŲ GEROVĘ? Dėl to leidžia siautėti ofiso planktonui? Išsiųsime užklausą ir Europos Sąjungos regionų komisijai, į kurią V. Grubliauskas išrinktas atstovu – įdomu, kokia jų pozicija šiuo klausimu (tikėtina, neapsidžiaugs). O gal taip bandoma nukreipti visuomenės dėmesį nuo Grigeo & Co? ANYWAY, ar ne metas rinkti parašus PETICIJAI dėl Jūrevičienės atleidimo ir pakeitimo kompetentingu darbuotoju, su ? Juk nepakeičiamų nebūna.🔴Atskira PETICIJA SEIMUI – REIKALAUTI IR RAGINTI kuo greičiau: „Dėl Gyvūnų gerovės skyrių visose Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse įsteigimo”, kur dirbs šios srities profesionalai, išmanantys gyvūnų gerovę ir poreikius, LR ir ES gyvūnų gerovės teisės aktus, sąžiningi, gebantys bendrauti su visuomene, šiuolaikiški, su atjauta, protu ir širdimi teisingose vietose? Kas už peticijas?
   NEspauskite “dalintis dabar/share now (public), o spauskite “dalintis…/share…”, po to žymėkite VARNELE “include original post/palikti ogiinalų postą” – tada išliks TEKSTAS, ne tik nuoroda į žiaurų srt.”

  5. Užkliuvo antžmogiuj katinėliai…. Koki pavyzdį vaikams savo rodai, užauga paskui sadistai… Tamstai tikriausiai visur visi užkliūva… Pats esi didžiausia šioj žemėj problema… Nesusimastei???

  6. Alsys berods yra liberalų partijos narys? 😜
   Aiškėja detalės. 😉☝️
   Gėda liberalams! Gėda gėda gėda….

  7. išduotą licenciją panaikina Teisingumo ministerija, jeigu ją turintis asmuo nuteisiamas už tyčinį nusikaltimą arba yra atleistas už profesinės veiklos pažeidimus.

   Dėl Alsio krėipsimes

  8. Alsį į teismą už šmeižtą ir dezinformaciją! Tegul įrodo kad gyvūnai serga korona. Neįrodo, baudžiamoji byla. Taip pat už ketinimus kankinti naikinti sveikus gyvūnus.

  9. Ar p. Jurevičienė turi kvalifikacijos laipsnį susijusį su darbu? Tai yra darbas su gyvūnais. Klaipėdos savivaldybės gyvūnų skyrius. Turėtų būti atitinkamai pagal tai ir išsilavinimas.

  10. Avatar Sprendimai yra daugumos. Visada sprendžia dauguma. Nepatinka, valink iš kur atėjęs parašė:

   Tai čia vienam alsiui nameliai nepatinka. Tegul kraustosi kitur. Pvz į kokį Honkongą. Ten ir kates ėda, alsiui kaifas bus!

  11. Tas Alsys nėra matęs, kokio dydžio pacai slankioja vidury dienos po miestą. Ir tie patys katinai, tų pacų medžiotojai. Kažkam kilusi idėja tuos katinus iškastruoti galėtų pritaikyti valdžiai, kad mažiau būtų agresyvus, reikėtų bent truputį biologijos žinių apie gyvūnus, kad nerašytų niekus. Žmogus, kur kas baisesnis padaras, kuris siekdamas savo kažkokios naudos, sutryps tave nė ne mirktelėje, kad ir iš savivaldybės socialinio skyriaus, aprašysiu artimiausiu laiku.

   • Faktas. Prieš mano akis praėjusią vasarą daugiabučio namo kieme benamis katinas papjovė beveik jo dydžio žiurkę. Pirmą kart mačiau tokį vaizdą 😀 Katės dirba savo darbą, taip kad atšok, Alsy.

  12. Martynai, čia visi grasinantys kačių mylėtojų komentarai iš vieno IP ar keleto?

   • Net jeigu tik iš vieno IP komentarai būtų rašyti, Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, privalo veikti Gyvūnų globos ir gyvybės išsaugojimo įstatymai. Net jeigu ir pastarieji neveikia, yra dar ES direktyvos, pagaliau ir Strasbūras. Ar dar mažai bylų pralaimėta? Ar norėtumėt, kad Lietuva vėl mokėtų tūkstantinę baudą?

   • Alsys tu Banguškei darbo manom neturi. Tai rašinėji ir į Klaipėdos laikrašti parašiai. Ar nepavargai. Ar pažisti 410 str. Tai susipažinsi greitai

   • O kur jus matote grasinimus,aš tai matau grasinimus išnaikinti katukus tik Mindaugo Alsio.Greitu laiku bus mitingas prie savivaldybės dėl katinų naikinimo ir pažiūrėsim “teisininke” ar tu juo aplamai gali būti.

   • Tikrai ne iš vieno . Yra begalė gerų, empatiškų žmonių!!!

  13. Nebetelpa, matote, ponas teisininkas ant šio svieto, užkliuvo keli katinėliai…. visada sakiau ir sakysiu, jei žmogus nemyli gyvūnų, tai ir žmonių nemyli. Ir kokį pavyzdį savo atžaloms rodo….

  14. Avatar Miesto katės užima tam tikrą teritoriją. Teritorija laisva nebūna net ir išnaikinus gyvūnus. parašė:

   Laiptinėse bomžai myža. Todėl pats laikas susiremontuoti laiptinę ir užsirakinti. Ir konteinerių aistelę pasidaryti aptvertą, kad nieks nekniaustų.
   Va čia reiktų sutelkti visą energiją.
   Kaimynai būtų patenkinti!

   O katinai kastruoti, namukas su leidimais, prižiūrintis asmuo yra paskirtas. Viskas pagal įstatymus.

   Skunde rašomi kaltinimai niekuo nepagrįsti. Išskyrus katinų lipimą ant mašinų. Bet mašinas ir paukščiai apšika ir apsitaško nuo balų…. Tačiau visa kita šmeištas ir nusišnekėjimas. O reikalavimas sunaikinti gyvūnus net gi kelią nerimą dėl teisėtumo. Reiktų pareiškimo dėl reikalavimo žiauriai elgtis su gyvūnais.

  15. Ar gyventojai leido viešinti pavardes?Jurevičienės komentarai bus apskusti į duomenu apsaugos inspekcija

  16. Bus rašoma į policija.seimo nariams ir Valstybės kontroleriams dėl to kad Alsys tyčia nunešė namuka į pravažiojanti dali. Tad Jurevičienės raštas bus apskustas teismui.

  17. Pasirodo sis ponas turetu priglausti bent kokias 2 kaciukes. Jos tikri gydytojai tai gal sutvarkytu jo psichika. Ir jei visi zmogeliukai priglaustu bent po viena katina ir sterilizuotu tai ir pasibaigtu didmiesciuose ju perteklius. Dar nereik pamirsti kad zenkliai sumazeja visu grauziku, ir kaip kazkas pastebejo kad tiek peles tiek ziurkes uzuodzia kur gyvena katinai tais vietas aplenkia. Mylekit ir saugokit savo maziuosius draugus

  18. Jau rašomas laiškas dėl gyvūnu teisiu pažeidimo
   Prašymas naikinti teisininko licenzija

  19. Štai todėl žmonės ir emigruoja. Nenori gyventi su tokiais, atsiprašant, alsiais – pritvinkusiais pykčio ir neapykantos. Švaresnio gyvūno kaip katinas nežinau. Bet ir jis turi turėti bent minimalias sąlygas – šiltą pastogę ir maistą. Paskaitykite naujame žurn. “Moters savaitgalis “straipsnį apie Kačių terapiją! Pamatysit, kokios naudingos katės žmonių sveikatai. O Alsiui jos, matote, dvokia. O Tavo , Alsį, vaikų pampersai ar nedvokia? Ir apskritai – Kam Lietuvoje yra priimtas Gyvūnų teisių įstatymas, jeigu Klaipėdoje jo nesilaikoma? Jei kas iš kaimynų skųsis Alsiu dėl galimai gyvūnų skriaudimo, prašom pranešti – skundą pasirašysim.

   • Pasirasyciau ir aš už gyvūnus.
    Kur žiūri gyvūnų skyrius? Ar savivaldybė yra už gyvūnų gelbėjimą ar už žudymą?

  20. Esu beveik įsitikinęs, jog visus neapykantos komentarus parašė vienas arba du žmonės visaip save įvardijusiais. Čia galėtų ir koks straipsnis iškilti.

   • Alsiau, tai jau spirga užpakalis? Nėra nė vieno komentaro kurį galėtum apskųsti kaip grasinimą. O žmonėms galvoti Dievas nedraudžia. Nuomonės niekas nedraudžia išsakyti. Nesulaukei nė vieno teigiamo komentaro? Cha. Ir gerai, žinosi kaip prieš gyvūnus eiti, nebe tie laikai.

   • Negąsdinkit su tais straipsniais,nebijom mes jų,mes savo nuomonę galim išreikšti,Nes vis dar yra laisvės žodis,o gal jau nebėra?Jeigu Mindaugas Alsys,baigęs teisę,tai turime jo bijoti?O jis nebijo savo žodžių,kad visus katinus reikia naikinti,kad jie nešioja korona virusą.Pirmiausia Kinijoje korona virusas yra mutavęs ir katinai pas mus jo nenešioja.Vienu žodžiu užteks rašinėti,iš to jokios naudos,suarganizuosim streiką prie savivaldybės,dėl kačių ir kitų gyvūnų gyvybių išgelbėjimo.

   • Tą alsį paduoti už šmeižtą ir dezinformaciją bei paniekos skleidimą prieš gyvūnus ir gyvūnų mylėtojus bei gelbėtojus. Nameliai tvarkingi, prižiūrėti, viskas teisingai ir teisėtai. Gal reikia patikrinti ir anuliuoti alsio teisės diplomą, jeigu toks yra, patikrinti kokiais būdais gautas. Tegul perlaiko, nes šiuo atveju jo kvalifikacijos laipsnis kelia abejonių.

  21. Mindaugas Alsys tai išnaikinkite visus gyvunus.paukščius žveris.taip iseina kad vietos po saule tik žmogui? Ar zinote kad žmonija prieme gamta ir gyvūnija.jus neturite jokios teises taip spresti ir elgtis.jus privalote padeti jiems o ne naikinti.jus esate pabaisa.

   • Tokie,kaip Alsys žemiau žemo…Siūlau išsikraustyti į mėnulį,ten tikrai niekas netrukdys,juo labiau katės.Atsirado mat,Visagalis Dievas.

   • Tolimųjų Rytų kirai tai tikrai teršia šika ne tik ant mašinų,bet ir ant galvų,o kodėl Mindaugai Alsy nekyla noras jais atsikratyti?Katinų nekenčiate,kirus gal mylite?

  22. Tai monfliktinjs?ir su mati Is jr sh 12 buth konfliktoji. Ar remontams leidima turi?triukšmauni su remo taia parašom skunda

  23. Mindaugas Alsys dirba teisininku?Prieš katinus?Žmogau ar tau vietos maža?Kuom tie vargšai katinukai užkliūna?Išnaikinti katinus?Koks tu teisininkas?Gal teisėtvarka pasidomėtų kokie sadistai pas juos dirba ir aplamai ar jie tokį darbą gali dirbti?

  24. Kokias nesąmones rašinėjate. Skaitykite Klaipėdos miesto savivaldybės tvarkas dėl beglobių gyvūnų maitinimo vietų. Taip pat gyventojai turi pamaitinę gyvūnus sutvarkyti tas vietas ; t. y. nepalikti indelių ir kito maisto atliekų.
   Jeigu esame netvarkingi, tai mieste privis be galo daug graužikų (todėl, kad žmonės maitina katinus, o katino prigimtis – gaudyti graužikus), bet katinėliai jau mutavo.

   • Nemutavo. Graužikai tiesiog neina ten kur yra katės. Pasižiūrėkite YouTube video kur yra Ermitažo katės. Būtent dėl to kad nebūtų graužikų. Jos prižiūrėtos, tvarkingai maitinamos, net vaikams rengiamos ekskursijos ten, pasižiūrėti Ermitažo katinukų. Remia iš kitų šalių. Visi patenkinti ir laimingi .

  25. Mindaugas Alsys jau tik atsikėlęs į Šimkaus 8 pradėjo terorą prieš kiemo katinėlius, kuriais rūpinasi iki šiol 3-jų namų gyventojai.Pagal jo reikalavimus skunduose savivaldybės valdininkė L. Jūrevičienė 2019 m vasarą davė nurodymą Nuarui išgaudyti ir pradanginti visus kiemo katinėlius. Tą Nuaro galvažudžiai ir padarė! Š.m.sausio mėnesį aktyvistai už gyvūnus ES komiteto posėdyje paviešino Klaipėdos Nuaro, Mindrajos ir kt. gyvūnų žudymo kontorų juodus darbus. Posėdis buvo transliuojamas per visą ES. Artimiausiu metu visi, kas prisidėjo prie gyvūnų žudymo, gaus pagal savo nuopelnus. Arsiims ir tas niekšelis iš Šimkaus ir Bangų gatvės. Visi nusikaltimai grįš bumerangu.Toks yra Visatos dėsnis!

   • Galimai tokie alsiai ir nuodija galabija gyvūnus

  26. Na vat to ir laukiau, kad miela porele iš 12 buto užsišviestų 🙂 darbo metu grasinimai susidoroti. Judam tolyn.

   • Alsys-bailys.Tik sugeba kovoti su bejėgiais katinukais,matai jam trukdo,reikia juos išnaikinti.Ką ten paistai apie koronavirusą,jei katinukas ir sirgtų ,nuo jo žmogus neužsikrečia,pasiguglink ir sužinosi,ir nedaryk propogandos,negąsdink žmonių.Jeigu Alsy turi vaikų,tai man jų labai gaila,kad turi tokį tėvą,o žmonos tuo labiau.Jei dar dings nors vienas katukas,parašysim į policiją pareiškimą.

  27. Bet atsiranda iš kiek tūkstančių žmonių vienas parazitas,kuriam trukdo gražus kačių namelis,katinukai.Vien už teigimą,kad katinukus reikia išžudyti,policija turi jam taikyti bausmę,nes jis juos ir išžudė,nes nebėra kitų katinukų.Gal pagaliau policija negaudys močiučių,kurios pamaitina katinukus,o gaudis sadistus,kurie žudo katinukus.Aplamai namo gyventojai rašykit policijai pareiškimą,kad dingo katinukai ir tegul aiškinasi,kas juos išžudė,juk Alsys teigia,kad reikia katinus išžudyti.Gal vaikų teisės susidomės šiuo piliečiu ar teikiant tokius teiginius,Alsys gali rūpintis savo vaikais(aišku,jeigu jis dar jų turi?)Man iš vis baisu darosi dėl tokio piliečio,negi jam katinukai trukdo?Laukiniai katinai neina į laiptines,jų varu neįvarysi.Atsitokėk žmogau.

   • Gal jis pats ten smirda ir laiptinę smardina? Neryškus kažkoks.

   • Jo dėl jo vieno Mindaugo Balsio šokinėja visa savivaldybė,žinote posaky,,ranka ranką plauna”O dėl mūsų ir katinukų niekas nešokinėja,bet šį kartą ir dėl mūsų prašymų teks savivaldybei pašokinėti.Pasirašysim peticiją ir išsiūsim į briuselį į Europarlamentą,kaip žudomi katukai.

  28. Rašo i 14 kačiu dingo.
   Skambinome į Nuara prisipažino gaudė. Turejo sterializuoti ir paleisti. Bet L. Jurevičienė liepė nužudyti. Tad Nuaras paaiškino kad paleido į laukus ar miškus katės. Turbut taip šeria lapės ir šernus medžiotojams.

   • Tas Nuaras gauna pinigus už sterilizaciją kastracija, už žudymą, utilizaciją… Ar tokia atgyvena dar turi būti mieste?
    Už mokesčių mokėtojų pinigus tegul gelbėja gyvybes o ne žudo paprašius kokiems alsiams! Daugumos yra valia, o ne kokio vieno galimai nenormalaus asmens. Normalūs žmonės nesiekia gyvūnų žudymo.

  29. Reikalavimas iš Alsio:,,Už tvarką mieste atsakingų valdininkų jis reikalauja „kuo skubiai panaikinti nelegalią būdą ir išnaikinti katinus”.
   Mes miesto gyventojai REIKALAUJJAME IŠNAIKINTI ALSI……….IR UŽTIKRINTI ŠVARA. NUO ALSIO PASTOVIAI SMARVĖ IR DVOKAS……NETVARKA. ŠIUKŠLINA. SMARDINA SAVO AUTOMOBILIU…..PO LANGAIS

  30. Kuris neapkencia visa pasaului. Apsiramink. Va tai visas namas kreipsis i spichiatrus kad tave uždarytu. Manome esi nesveiko proto ir frizofrenijos požimiu manome tikrai yra

   • Vot ir gerai. Tegul tikrina tokius. Kameras reikia pastatyti. Bemat išaiškėja katinukų dingimo priežastis. Ar tai galimai nebus jis alsys koks tai gyvunžudis?

  31. Ne katinus riekia naikinti tam kieme, o bomžus kurie prie konteinerių dieną leidžia, baliavoja, ir čia pat dergia. Prie ko čia tie katinai, kai nesugeba tų valkatų iš miesto centro iškraštyti – numyžti, nušikti visi kampai! O jiems matai katinai neįtiko

   • Avatar Užsienyje žmonės džiaugiasi gyvūnais, rūpinasi, o čia kokie tai alsiai tik žudyti nori šlykštynės parašė:

    Katinukai prausiasi, tvarkingi yra. Ir kur padarę užkasa. Ne kaip vedziojamų šunelių šeimininkai bombų nesurenka… Beje, japonai iš kačių mėšlo gamina trąšas gėlėms… Kuo daugiau žmogus traukiasi nuo gamtos, tuo blogiau jam bus nuo chemijos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt