P0

Kultūra

Klaipėdos šviesų festivalyje viešės „Netikėtasis Dali“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-04


Klaipėdos šviesų festivalio metu uostamiestyje viešės paroda iš privačios Kessaouri fondo kolekcijos „Netikėtasis Dali“. Klaipėdoje ji bus eksponuojama pirmąkart.

Vytauto Petriko nuotr.

Parodą „Netikėtasis Dali“ sudaro įvairūs eksponatai: litografijos, keramika, darbai iš bronzos, sidabro, aukso. Joje ir didelio formato ryškūs kūriniai, ir skulptūrėlės.

Salvadoras Dali buvo žinomas ne tik kaip dailininkas, bet ir kaip skulptorius, režisierius, dizaineris, juvelyras. Jis bendradarbiavo su Alfredu Hičkoku ir Luisu Banueliu. Išskirtinis ir šio menininko asmenybės kultas – jis garsėjo ekscentriškais ir arogantiškais pasisakymais ir elgesiu, savo asmenybe traukė aplinkinių dėmesį.

„Kai atsirado galimybė parodą „Netikėtasis Dali“ pristatyti Klaipėdoje, pamanėme, jog geresnio laiko budinti mėlynas staltieses iš žiemos miego nerasime: Valentino diena, Klaipėdos šviesų festivalis ir parodos mecenato Rimanto Cibausko dėka atsiradusi galimybė rengti vakarienę bei eksponuoti parodą naujam gyvenimui prisikeliančiame „Pajūrio mugės“ pastate“, – pranešime spaudai cituojamas „Mėlynosios vakarienės“ sumanytoja ir organizatorė Jovita Navickaitė-Petrikienė.

Buvusios universalinės parduotuvės, sovietmečiu virtusios univermagu, o vėliau „Pajūrio muge“ erdvėje vasario 14-15 dienomis Salvadoro Dali kūrinių paroda bus pristatoma siurrealistinės dvasios vakarienės metu, o vasario 16-ąją bus atvira lankytojams nuo 11 iki 17 val. (įėjimas iš Tomo g. pusės). Bilieto kaina– 5 Eur.


Kultūros straipsnių vidus

2020-02-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt