P0

Regionas

Bendruomenės domisi policijos darbu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-05


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) skelbia šią savaitę teritoriniuose padaliniuose tradiciškai organizuojantis metų veiklos ataskaitinius renginius visuomenei, jai pristatydamas savo nuveiktus darbus, kartu analizuojant ir aktualiausias vietos problemas.

Siekiant, kad pokalbis būtų glaudus ir jaukus, renginiai vyksta visuomenei pažįstamose, lengvai prieinamose socialinėse erdvėse – viešosiose bibliotekose, mokyklose, savivaldos administracijų salėse. Policijos nuotr.

Skelbiama, jog susitikimuose dalyvauja ir Klaipėdos VPK vadovybė – viršininkas Aloyzas Motuzas ar jo pavaduotojai.

Siekiant, kad pokalbis būtų glaudus ir jaukus, renginiai vyksta visuomenei pažįstamose, lengvai prieinamose socialinėse erdvėse – viešosiose bibliotekose, mokyklose, savivaldos administracijų salėse.

Pranešama, kad policijos pareigūnų nuveikti darbai ir pasiekti rezultatai jau aptarti Kretingoje, Palangoje ir Plungėje. Trečiadienį pareigūnai atsiskaitys  Skuodo ir Rietavo žmonėms, o ketvirtadienį ir penktadienį lankysis Klaipėdos rajone, uostamiestyje bei Neringoje.

Pareigūnus džiugina tas faktas, jog augantį pasitikėjimą policija demonstruoja ne tik apklausų rezultatai, bet ir tai, kad, pasak pranešimo, susipažinti  su policijos veikla susirenka daug žmonių, o užduodamų klausimų lavina rodo, jog ryšys tarp pareigūnų ir vietos gyventojų yra glaudus.


  2020-02-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt