P0

Politika

Naglis Puteikis kalba apie galimas Dalios Grybauskaitės sąsajas su KGB (atnaujinta) (23)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-05


Klaipėdietis parlamentaras Naglis Puteikis pranešė, jog ketvirtadienį rengs specialią spaudos konferenciją Seime, kurios metu „visuomenei bus paskelbti ir paviešinti naujausi įrodymai (filmuoti kadrai) apie galimą prezidentės Dalios Grybauskaitės mokslą KGB mokykloje bei pranešta apie tai, kad Seime inicijuojamas specialiosios tyrimų komisijos sudarymas”.

Anot N. Puteikio, viešai prabilusių liudytojų teigimu, prezidentė D. Grybauskaitė praėjusiais metais pati asmeniškai jiems prasitarė, kad mokėsi KGB mokykloje.

Naglis Puteikis ir Dalia Grybauskaitė. Martyno Vainoriaus ir Robero Dačkaus (Prezidentūra) nuor.

Parlamentaras pabrėžia, kad Prezidento rinkimų įstatymas įpareigoja kandidatus dar iki įregistravimo pateikti Vyriausiajai rinkimų komisijai duomenis apie savo mokslus SSRS ar buvusių sovietinių respublikų NKVD, NKGB, MGB, KGB mokyklose.

„Nuslėpdama šią aplinkybę nuo VRK ir visuomenės, kai du kartus kandidatavo prezidento rinkimuose, prezidentė galimai padarė esminį Prezidento rinkimų įstatymų pažeidimą. Seime inicijuojamos komisijos tikslas nustatyti visas su šiuo naujausiu liudijimu susijusias aplinkybes ir įvertinti ar prezidentė D. Grybauskaitė iš tiesų mokėsi KGB mokykloje, jeigu taip – kokiais metais, kokiame mieste, ar ją baigė, ar vykdė KGB užduotis, kokias, kieno atžvilgiu ir t.t.? Ar nuslėpdama šią aplinkybę nuo VRK ir visuomenės prezidentė padarė esminį rinkimų įstatymo pažeidimą?”, – rašoma pranešime.

Anot jo, liudyti Specialiajai Seimo komisijai būtų kviečiama ir pati prezidentė D. Grybauskaitė, ir jos prisipažinimą girdėję bei jį paviešinti visuomenei sutikę asmenys.

Ketvirtadienį išplatintame pranešime spaudai N. Puteikis detalizavo, kad remiasi režisieriaus Donato Ulvydo asmeninio pokalbiu su D. Grybauskaite. Esą paklausta, ar ar iš tiesų mokėsi KGB mokykloje ji atsakė „Taip, aš ten mokiausi ir čia irgi nėra ką daugiau komentuoti“. Anot pranešimo, šį faktą pats režisierius patvirtino lankydamasis Andriaus Tapino laidoje „Laikykitės ten“.

Pats D. Ulvydas savo „Facebook” profilyje dar ketvirtadienį parašė, jog prisiminė ir pagalvojo, ar anonsuota spaudos konferencija nebus susijus su jo „nusikalbėjimu”.

„Turbūt ne, nesijaučiu toks svarbus, bet … jaučiu pareigą prisiminti klaidą, kurią esu padaręs. Filmuodamasis pramoginėje A. Tapino laidoje „Laikykitės ten“ ir kalbėdamas daug ir įvairiausiomis temomis padariau lapsus linguae – aptarinėjant gandus apie Prezidentei metamą kritiką, atsakydamas į klausimą suklydau ir vietoj to, kad mokėsi Leningrado universitete ir dirbo partinėje mokykloje, suplakiau viską (gandus ir faktus) į vieną vietą ir spontaniškai pasakiau, kad ji mokėsi KGB mokykloje. Nuoširdžiai atsiprašau žiūrovų už savo išsiblaškymą. Nei aš, nei Andrius Tapinas nesureikšminome to nei tada, nei bandau sureikšminti dabar. Tačiau matydamas, kad Janutienė mano lingvistinę klaidą gali paversti valstybinės reikšmės įvykiu – noriu, kad suprastumėt – tai tik apgailėtina Puteikio ir Janutienės rinkiminė kampanija”, – rašė D. Ulvydas.


  2020-02-05

  23 komentarai “Naglis Puteikis kalba apie galimas Dalios Grybauskaitės sąsajas su KGB (atnaujinta)”

  1. Ko cia keli audra stiklinej?neturi ka veikti ?nori prisirinkt balsuojanciu uz save tai tersi Prezidente.visi mes kas galejom prie okupacijos stengemes mokintis.Dalia buvo gabi ir mokesi nes norejo kaip ir visi isgyventi.gi mazai kas tikejo kad busim nuo rusu laisvi.kokioj kapeloj sedejom tokia.ir daina dainavom.ir prasau nesikabinek ir niekais neuzsiimk cia mano patarimas ponuli.

  2. komedija jiuk senai viskas zinoma koks ce ssss pucemas pries rinkimus,nieko jei nepadarisite je gina konservai ir uzsienis kam ji dabar tarnauja

  3. Avatar Straipsnis. Kaipklaipedos savivaldybė skatina žudyti.... parašė:

   …..s://ww…15min.lt////naujiena/aktualu/nuomones/jurate-kajokaite-kaip-klaipedos-savivaldybe-skatina-nusikaltimus-pries-gyvunus-

  4. Durneliai- kas gi kumščiais po muštynių mojuoja.Kol jūs sapaliosit savo sapnus ir nuojautas prilįs į Seimą visokio plauko žiurkių ir asilų. Šito siekiat?

   • kaip tai ko siekia? teisybės. jei šita sena kurwa buvo infiltruota sugriauti mūsų ekonomiką (kas jai pavyko) mes privalom tai žinoti. ir nubausti tuos kas ją protegavo ir darė viską kad ji užimtų tą postą- o tai buvo “KGB dėdulė” pramintu išgama landsbergis, kurio partija kesinasi laimėti kitus rinkimus ir vėl mums įbrukti koki nors išgamą.

  5. Durneliai- kas gi kumščiais po muštynių mojuoja.Kol jūs sapaliosit savo sapnus ir nuojautas prilįs į Seimą visokio plauko žiurkių ir asilų. Šito siekiat?

  6. KAS GALI PANEIGTI.KAD GRYBAUSKAITE NERA KGB ETATINIS DARBUOTOJAS,JUG TEN BUVUSIU NEBUNAMTEN GALI BUTI TIK PASITRAUKE DEL SENATNES AR MIRTIES.

  7. Ir KAS nuo to pasikeis ?! Blogiausia, tas įslaptinimas 75-iems metams ! Tas klausimas bus tampomas ir tampomas ,o ypač prieš kiekvienus rinkimus . !

  8. Gerb. PU-teiki, norėdamas pakelti savo reitingus organizuok spaudos konferenciją apie tai, kad amerikiečiai niekada nebuvo nuskridę į Mėnulį. Tam iškart bus visos pasaulinės durniasklaidos dėmesys. Prez. Trumpas į tai taip pat atkreips dėmesį, Tamsta tapsi jo asmeniniu priešu, nes esmingai prieštarausi jo lozungui America first. Vienžo, ko smulkintis su kažkokia kadenciją jau baigusia prezidente?

  9. ŠITA KGB LENINGRADO PRASTITUTĖ KIEK NUOSTOLIŲ PRIDARĖ PUTĖIKIS TĖISUS O AUKSAS SKESTA JO NEMATYTI BET TOKIOS GRYBĖS PRASTUTĖS

  10. Šustauskas, Gražulis, Paksas, Puteikis, Uspakicch – kiek dar rinksit smegenų pūdrintojus į valdžią?????

  11. Ne tik balsuos už Puteikį, bet ir reikia balsuoti.
   Čia kai kuriems nepatinka teisybė, esate sistemos sugadinti žmogystos.

   • teisingai reikia balsuoti uz tuos,kurie tiesa sako,o ne tuos koncervus ir skvernelius

  12. Kvailių visada buvo ir bus, bet, kad ir kvailiai jau pavargo nuo Puteikio. Liko tik totalūs kvailiai, tai tie kurie balsuos už Puteikį

   • Manau,kad didžioji dauguma jo rinkėjų jau atsipeikėjo ir gerai suprato, kas tai per žmogus. Tikiu, kad tikrai nebalsuos ir nerinks jo. Užteks tų tuščių plepalų.

  13. žinoma, kad balsuos, o sąsajas Prezidentės nors ir busios reikia būtinai visai Tautai žinoti, kaip kitaip. Juk tada daug kas kitoje šviesoje atsiskleis…

   • Puteikis be šaršalų gyventi nebemoka. Tiesiog šlykštu.

  14. apie Kručinskienę tu rūpinks,populiste,manai,kad už tave kas balsuos,gana jau mums tokių skandalistų…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt