P0

Sportas

Estijoje – Klaipėdos lengvaatlečių pergalės ir rekordai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-06


Estijoje Tartu mieste vykusiose 8-ose Martino Kutmano atminimo varžybose puikiai sekėsi Klaipėdos lengvaatlečiams.

Iš kairės į dešinę stovi: kartinininkas Osvaldas Gedrimas, sprinteris Mantas Semčenko, vidutinių bėgimo nuotolių bėgikas Benediktas Mickus, bėgikė Erika Krūminaitė.

Jie iškovojo tris medalius (2 aukso ir vieną sidabro), pagerino Klaipėdos miesto rekordą 600 m bėgimo rungtyje bei pasiekė du geriausius Lietuvos sezono rezultatus.

Benediktas Mickus (treneris Mindaugas Krakys) 600 m nubėgo per 1:18.97 ir laimėjo šias varžybas. Tai – asmeninis sportininko ir Klaipėdos miesto rekordas bei geriausias Lietuvos sezono rezultatas. Pasaulio reitinge šis rezultatas yra 41-as, o tarp Europos atletų – 9-as. Ankstesnis Klaipėdos miesto rekordas, (1:20.95) irgi priklausęs B. Mickui, išsilaikė tik dvi savaites.

Mantas Semčenko (treneris Rimantas Zabulionis) 60 m įveikė per 6,99 sek. ir tapo šių varžybų laimėtoju.

Osvaldas Gedrimas, kurį treniruoja Justinas Martinkus, šuolio su kartimi rungtyje įveikė 4.82 m ribą ir iškovojo sidabro medalį.

Erika Krūminaitė (trenerė Vita Baronienė) 300 m nubėgo per 40,09 sek. Tai  geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. Ji varžybose užėmė 5-ąją vietą.


  2020-02-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt