P0

Verslas

„Fortum“ gali pasitraukti iš Klaipėdos (9)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-06


„Fortum“ praneša, jog atsižvelgusi į savo strategiją ir tęsdama verslo portfelio peržiūrėjimą nusprendė įvertinti savo strateginius pasirinkimus, įskaitant galimą verslo pardavimą, dėl centralizuoto šilumos tiekimo ir vėsinimo verslo Lenkijoje, Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Järvenpää mieste Suomijoje.

Anot pranešimo, pirminių vertinimų rezultatai rodo, kad minėtas centralizuoto šilumos ir vėsinimo tiekimo verslas yra ta ūkinė veikla, kurios spartesnį augimą ir vertės potencialo realizavimą būtų galima užtikrinti esant kitokiai nuosavybės struktūrai.

„Fortum“ Klaipėdoje valdo 95 % atliekų deginimu užsiimančios UAB „Fortum Klaipėda“ akcijų bei 19,47 proc. „Klaipėdos energijos” akcijų.


  2020-02-06

  9 komentarai “„Fortum“ gali pasitraukti iš Klaipėdos”

  1. Komentarai nieko nekeičia ir visiškai nieko nereiškia, tuščia vieta tik, bergždžias laiko gaišimas tiktais.

  2. Tie kas šaukia “valio”, vargiai supranta, kad gamykla niekur nedings. Tiesiog jos valdymą iš Suomių, kurie sekundžių tikslumu keičia visus filtrus ir laikosi visų reikalavimų, perims kokios “Brandos” lygio įmonė, kuriai bus į viską nusispjauti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt