P0

Sportas

„Neptūną-Akvaservį“ treniruos Audrius Mineikis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-06


Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ komandoje iki sezono pabaigos laikinuoju vyriausiuoju treneriu paskirtas Audrius Mineikis, keičiantis į „Neptūno“ komandą pakviestą Tomą Gaidamavičių.

Audrius Mineikis. bcneptunas.lt nuotr.

„Viskas vyko labai staigiai ir mes turėjome vos kelias dienas sprendimui priimti. Bet dabar galime pasidžiaugti, jog Audrius perima vyriausiojo trenerio pareigas iš Tomo, nes Audrius pažįsta daug komandos žaidėjų, žino komandos žaidimo braižą. Kalbant apie Tomą, jam jau buvo laikas kilti ir jis savo darbu pastaraisiais metais jau tai įrodė. Dubleriuose per paskutinius tris metus įdirbis buvo padarytas milžiniškas. Na, o Audriui Mineikiui mes taip pat buvome numatę vietą dublerių komandoje, nes jis taip pat yra iš „Neptūno“ piramidės ir buvo tik laiko klausimas, kada pastarasis kils karjeros laiptais“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ kalbėjo klubo sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Tomas Gaidamavičius Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ gretose vyriausiuoju komandos treneriu dirbo nuo 2017 metų, o šį sezoną jo vadovaujama komanda „Vikinglotto-NKL“ pirmenybėse iškovojo 20 pergalių ir patyrė 11 pralaimėjimų.

Audrius Mineikis profesionalo karjerą pradėjo būtent Klaipėdos „Neptūno“ komandoje, taip pat atstovavo Kėdainių „Nevėžį“, Utenos „Juventus“ Lietuvos krepšinio lygoje.

Trenerio karjerą A. Mineikis pradėjo Gargžduose, kurių komanda žaidė Regionų krepšinio lygoje.

Prieš perimdamas Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ vyriausiojo trenerio pareigas, A. Mineikis treniravo dar vieną „Neptūno“ piramidės komandą – Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“, žaidžiančią Regionų krepšinio lygoje.

Naujasis „Neptūnas-Akvaservis“ strategas talkino Tomui Gaidamavičiui vaikinų jaunių U18 rinktinei, todėl pažįsta daug ekipos krepšininkų.


  2020-02-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt