P0

Politikų tribūna

Girulių plente leistinas greitis turėtų būti didesnis (2)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2020-02-07


Visuomenei sparčiai keičiant vairavimo įpročius ir įprantant preciziškiau laikytis KET nustatytų greičio reikalavimų, atsiranda prielaidos persvarstyti kai kurių Klaipėdos miesto gatvių ruožų maksimalaus leistino greičio klausimą.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Po kelio rekonstrukcijos maksimalus leistinas greitis ruože nuo P. Lideikio gatvėje esančio žiedo ties I Melnrage iki Girulių yra 50 km/h. Paprašiau Klaipėdos m. savivaldybės administracijos ir Saugaus eismo komisijos įvertinti visas aplinkybes, parengti planą ir nustatyti didesnį – 70 km/h ar 80 km/h – maksimalų leistiną greitį šiame ruože, jį ribojant vietose, kur toks ribojimas reikalingas visų eismo dalyvių saugumui užtikrinti.

Po rekonstrukcijos Girulių plente (buvusioje Pamario gatvėje) buvo praplatintas kelias, atnaujinta danga, išvalytos pakelės, šitaip pastebimai pagerinant matomumą gyvūnų migracijos atvejais. Ties autobusų stotelėmis ir nusukimais į parkavimo aikšteles įrengtos apsauginės salos, papildomos eismo juostos posūkiams į kairę, pėsčiųjų ir dviračių takas iškeltas dideliu ir saugiu atstumu nuo važiuojamosios kelio dalies, taip pat tiek važiuojamajai kelio daliai, tiek pėsčiųjų/dviračių takams įrengtas apšvietimas.

Laukime pokyčio!


2020-02-07

2 komentarai “Girulių plente leistinas greitis turėtų būti didesnis”

  1. nori būti populiarus, bet nežino kaip. Reikia greičio jam, o jei geriau pabandytum spręsti socialines problemas, švietimo, infrastruktūros…matyt nesigauna tai va lieka tokios POPULISTINĖS. Pavartyk statistiką kiek mieste žuvusių per 10 metų…

  2. Nepamirškit apie pasikeitusius greičius informuoti ir pasaulį, nes dabar Google Maps, Waze ir kt. vis dar 60 rodo, ir turbūt ne tik apie Girulių pl. klaidingai rodo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt