P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė šešis galimai narkotinių medžiagų turėjusius asmenis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-07


Klaipėdos pareigūnai, pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, per vieną naktį sulaikė šešis galimai su savimi įtartinų medžiagų turėjusius asmenis.

Paryčiais, apie 3.20 val., prie vieno Kepėjų g. namo esančioje aikštelėje pareigūnai pastebėjo penkis asmenis, susibūrusius šalia suoliuko prie šiukšlių dėžės. Pamatę pareigūnus, jaunuoliai nuo jos greit atsitraukė, atrodė sutrikę, į policininkų klausimus atsakinėjo nerišliai. Patikrinus betoninę lauko šiukšlinę, buvo rasti du plastikiniai maišeliai, kuriuose buvo po dvi melsvos spalvos tabletes, įtariama, narkotinės medžiagos. Penki vyrai, kurių amžius nuo 25 iki 32 metų, pristatyti į komisariatą.

Dar vienas, įtartinai besielgęs 19-metis vaikinas pareigūnams įkliuvo prieš pat vidurnaktį Perkėlos g.

Dalinės apžiūros metu, pas jį buvo aptiktas vienas popierinis lankstinukas, kuriame buvo žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, skleidžianti specifinį kvapą. Įtariama, kad tai – narkotinė medžiaga. Vaikinas uždarytas į areštinę.


  2020-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt