P0

Transportas

Į Šviesų festivalį – su elektriniais autobusais nemokamai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-10


Vasario 14-16 d. vykstantis Šviesų festivalis Klaipėdoje kviečia atvykti visuomeniniu transportu. Festivalio dienomis į Klaipėdą atvykstančius traukinius geležinkelio stotyje pasitiks Klaipėdoje gaminami elektriniai autobusai „Dancer“ ir iki festivalio epicentro senamiestyje uostamiesčio svečius veš nemokamai.

Kaip ir įprastai, festivalio metu bus ribojamas automobilių eismas Klaipėdos senamiestyje. Eismo ribojimai Turgaus gatvėje liks iki vasario 18 dienos, o festivalio dienomis įvažiuoti į senamiestį apskritai bus draudžiama.

Nemokamų elektrinių autobusų „Dancer“  grafikas yra suderintas su atvykstančiais traukiniais ir išvyks link senamiesčio 10 minučių po traukinio atvykimo.Martyno Vainoriaus nuotr.

Festivalio organizatoriai ragina automobilius palikti atokiau nuo miesto centro esančiose stovėjimo aikštelėse, o iki renginių vietos keliauti visuomeniniu transportu, kuris švenčių dienomis veš nemokamai.

Pranešama, kad nemokamų elektrinių autobusų „Dancer“  grafikas yra suderintas su atvykstančiais traukiniais ir išvyks senamiesčio link 10 minučių po traukinio atvykimo. Klaipėdoje sukurti ir gaminami elektriniai autobusai yra lengviausi pasaulyje, gali būti įkraunami vos per 5 minutes, o jų kėbulo gamybai naudojami perdirbti PET buteliai.

Klaipėdos šviesų festivalyje elektriniai autobusai „Dancer“ keleivius veš pirmą kartą. Teigiama, kad netrukus po festivalio jie išriedės į reguliariuosius miesto maršrutus.

Tikslus „Dancer” maršrutas: traukinių stotis (aikštelė prie pagrindinio įėjimo) – Biržos tiltas (Tiltų g. ir Danės g. sankryža). Išvykimo laikas, vasario 14, 15 ir 16 dienomis nuo traukinių stoties: 10.05, 10.56, 15.02, 16.28, 17.14, 19.20, 19.44, 21.02 val.

Šeštojo Klaipėdos šviesų festivalio šiemetinė tema  – „Atgyja paveikslai”, jame bus pristatyta daugiau nei trisdešimt šviesos ir garso instaliacijų.

Šviesų festivalio programą rasite čia.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-02-10

  2 komentarai “Į Šviesų festivalį – su elektriniais autobusais nemokamai”

  1. AvatarMindaugas (husky) (IP: 90.131.38.58)

   Tik vienintelis atsakymas:
   9 maršrutas priklauso UAB “Gintarinis vairas”,kur visi autobusai priklauso skirtingiems savininkams,t.y.paprastiems žmonėms,na gal ir nepaprastiems,kai kas dirba ir savivaldybėje,jei susipažinti su kita bendrove,kaip UAB “Pajūrio autobusai”,su ponu Leonu priešakyje…
   Šių bendovių autobusų savininkai,nėra suinteresuoti naujų autobusų pirkimu,vairuotojai dirba po 12-14 valandų,bet Keleiviniam Transportui dzin,negana to,vairuotojai autobusus plauna balose arba su kibiru,išnaudodami pietų pertraukas po 30-35min.
   Na,o kitas aspektas,Klaipėdos autobusų parkas gauna ditacijas,čia jau kita politika…
   P.s.dirbęs ir žinantis,taip kad ššš…kai kuriems nepatenkintiems 😉

  2. AvatarTik vienas klausimas (IP: 86.100.89.119)

   Tai gal ir į 9 maršruto autobusus pakeisit? Po festivalio?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt