P0

Sveikata

Prekeivėms vaistais – baudos (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-10


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad praėjusią savaitę jo pareigūnai dėl galimų prekybos vaistais pažeidimų tikrino uostamiesčio ir Kretingos turgavietes.

Kretingos turgavietėje įvairiais draudžiamais vaistiniais preparatais prekiavusiai, į pareigūnų akiratį lig šiol nepakliuvusiai moteriai, buvo skirta pusė minimalios baudos – 70 eurų.

O uostamiesčio Naujajame turguje pareigūnai nustatė du pažeidimus. Viena iš pažeidėjų, anot pareigūnų, už analogiškus nusižengimus nubaudžiama po keletą kartų per metus – šį kartą jai skirta 160 eurų bauda. Dar viena moteris iš po prekystalio siūliusi draudžiamų preparatų į valstybės iždą turės sumokėti 70 eurų.

Pareigūnai primena, jog pirkdami neaiškios kokybės vaistus rizikuojate savo sveikata ar gyvybe.


  2020-02-10

  2 komentarai “Prekeivėms vaistais – baudos”

  1. AvatarJane (IP: 188.69.210.36)

   Mūsų policija nieko kito ir nesugeba. Renka pinigėlius iš vargšų žmonių savo kolegai, o gal ir ne policija ir milicija skiriasi ar ne? Skverneliui keliukui gi virš milijono reikia euriuku. Tai iš kur lengviausiu būdu bobutės apdalins baudomis ir surinks.

  2. AvatarKarolis (IP: 86.100.23.52)

   Nors ne iš gero gyvenimo moterėlės užsiima vaistų verslu, bet jas galima ir pateisinti. Jos atgabena tuos vaistus, kurių jau anksčiau nebūdavo vaistinėse, apie ką Veryga net nemąsto, bet kažkaip gyventojams palengvina gyvenimą, nes pas gydytojus kai kada mėnesiais negalima patekti, o antra be recepto, pakartotinai, negali gauti tepalų, kurių sudėtyje nėra A grupės vaistų, vaistininkės tiesiai drožia, taip nurodė Veryga, kad js galą gautų. Smagu tokį linkėjimą gauti ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt