P0

Spyglys

Šventi žmonės. Ne kaip kitaip*

Spyglys
2020-02-10


Į visagalį gūglą suvedus žodžius „į politiką einama” pačios pirmos atsiranda ne pačios gražiausios nuorodos: „pasipinigauti”, „šeimomis”, „siekiant savanaudiškų tikslų” ir taip toliau, ir panašiai. Tačiau Spyglys mano, kad čia tikrai ne apie savivaldą. Juk patekęs į miesto Tarybą pats niekaip negalėsi atsisėsti kokioje šiltoje kėdėje, viešuosius konkursus organizuoja kiti, o alga tokia, kad ir žmonai, ir meilužei gėda į akis pažiūrėti.

Netikite? Ogi žvilgterkite, kiek už sausį gavo vienas uolus mūsų miestelio Tarybos narys.

Ir kas gi gali dabar paneigti, kad tik šventi, idealų vedini žmonės vargsta valandų valandas trunkančiuose posėdžiuose laužydami galvas, už ir kada kelti ranką, kad tik mums visiems kasdien būtų geriau, gražiau, pigiau, o kartais ir visai nemokamai. Tačiau galiausiai vis tiek yra kalami prie kryžiaus, kad viskas gaunasi priešingai…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-02-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt