P0

Regionas

Nepažintu meru tapo ir Darius Jasaitis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-11


LRT televizijos laidos „Nepažintas meras“ herojumi šį trečiadienį taps Neringos meras Darius Jasaitis.

Jau septynerius metus savivaldybei vadovaujantis politikas yra pirmasis Neringos meras, čia gimęs ir užaugęs.

Neringos savivaldybė yra pati mažiausia Lietuvoje pagal gyventojų skaičių, joje nuolat gyvena trys tūkstančiai žmonių, todėl meras visiems yra puikiai pažįstamas.

Nors meras ir vietinis, ir visi jį pažįsta, tačiau ir jam rojaus kampeliu vadinamos Neringos gyventojai turės pastabų ir priekaištų. Neringiškiai laidos metu pasakos apie nuolat perpildytus, po langais dvokiančius kurorto konteinerius, prastos būklės Parnidžio kopos laiptus.

Kaip ilgai seksis D. Jasaičiui likti neatpažintam bendraujant su vietos gyventojais ir kaip pavyks jam spręsti gyventojų įvardintas problemas, paaiškės vasario 12 d., 21.30 val.

LRT projekte pasiryžę dalyvauti merai, perrengti ir neatpažįstamai nugrimuoti, gerą pusdienį praleidžia kaip paprasti savivaldybės gyventojai spręsdami įvairias kasdienes problemas ir aiškindamiesi, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.


  2020-02-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt