P0

Uostas ir jūra

Pasieniečiai pagelbėjo žvejams iš Mažeikių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-11


Pirmadienį Pagėgių pasienio rinktinės Neringos užkardos pasieniečiai iš Bendrosios pagalbos ir Karinių jūrų pajėgų jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centrų gavo informacijos apie į bėdą Kuršių mariose patekusius žvejus.

Pranešama, jog trys Mažeikių gyventojai į pajūrį atvyko žvejoti, tačiau sugedo jų valtis. Nebegalėję suvaldyti plaukiojimo priemonės žvejai sugebėjo pasiekti iš išsilaipinti Kiaulės nugaros saloje. Vyrai pranešė dėl avarijos ir nepalankių oro sąlygų negalintys patys saugiai grįžti į krantą.

Į pagalbą žvejams pasieniečiai iš Kopgalio stacionaraus stebėjimo posto operatyviai pasiuntė savo katerį „Lamor“. Jo įgula netrukus aptiko pagalbos besiprašiusius 38, 51 ir 53 metų Mažeikių gyventojus. Žvejai buvo perkelti į pasieniečių katerį ir nugabenti į krantą. Taip pat sėkmingai partempta ir jų valtis.

Skelbiama, jog mažeikiškiams medikų pagalbos neprireikė.


2020-02-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt