P0

Regionas

Pradedamas projektuoti Gargždų daugiafunkcis centras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-11


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša pasirašiusi sutartį su įmone, projektuosiančia Gargždų daugiafunkcį centrą.

Konkursą laimėjo UAB „Synergy Solutions“, įmonė, kuri  projektuoja ir Tauragės multifunkcį sporto ir kultūros kompleksą. Jau įvyko ir pirmasis susitikimas su įmonės architektais. Jiems buvo išsakyti Savivaldybės lūkesčiai, susitarta dėl etapų ir terminų.

Savivaldybė rangovui kelią užduotį suprojektuoti modernią, šiuolaikišką ir funkcionalią sporto bei laisvalaikio erdvę mieste. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 79 tūkst. eurų, o projektas turėtų būti pateiktas rudenį. Tik jį gavus, bus skelbiamas konkursas ir ieškomas rangovas, kuris statys daugiafunkcį centrą.

„Mūsų noras – startuoti kuo greičiau. Susitarta, kad pirminę savo viziją, kaip galėtų atrodyti daugiafunkcis centras, projektuotojai pateiks jau po mėnesio. O dar per ateinančius tris mėnesius jie šiuos projektinius pasiūlymus turės suderinti su visuomene ir pradėti rengti techninį projektą. Kitaip tariant, jei procesas bus sklandus, jau šį rudenį galėtumėme skelbti konkursą ir pradėti ieškoti rangovo, kuris statytų daugiafunkcį centrą“, – rajono pranešime cituojamas Savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Siekiama,  kad Gargžduose iškilsiantis daugiafunkcis centras būtų kuo funkcionalesnis, t. y. kad jame būtų galima vykdyti kuo daugiau veiklų  ̶  ir ne tik sporto, bet ir laisvalaikio. Todėl Savivaldybė kelia užduotį suprojektuoti dviejų aukštų ir trijų korpusų pastatą. Viename iš korpusų planuojamas keturių takelių ir 25-ių metrų ilgio baseinas. Čia įsikurtų ir sveikatingumo zona su sūkurine vonia, hidromasažiniu baseinu, pirčių zona. Prie baseino bei SPA zonos numatomos ir patalpos medicinos pagalbai, treneriams, gelbėtojams, personalui, persirengimui. O vestibiulio korpuse be įprastų patalpų kasoms, rūbinei ar apsaugos postui atsirastų ir kūno rengybos salė.

Dar vienas korpusas būtų skirtas išimtinai sportinei veiklai. Jame planuojama įrengti NKL lygio varžyboms tinkančią sporto salę su nemažiau nei 800-ais mobilių sėdimų vietų žiūrovams. Kadangi salę planuojama dalinti į dvi erdves, tai čia galėtų vykti ne tik krepšinio, bet salės futbolo, kitų sporto šakų varžybas, treniruotųsi komandos. Šalia šios salės turi būti numatytos patalpos sporto komandų rūbinėms, persirengimui, teisėjams, dopingo kontrolei, žiniasklaidai, vaizdo ir garso operatoriams.


2020-02-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt