P0

Kultūra

Klaipėdos muzikantai vienijasi dėl kilnaus tikslo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-13


Vasario 15 d., šeštadienį, Klaipėdos muzikinis klubas „Jazzpilis“, įsikūręs senosios „Baltijos“ laivų statyklos valgyklos pastate, inicijuoja paramos koncertą, kurio metu bus renkamos lėšos Lietuvos specialiosios kūrybos draugijai „Guboja“.

Anot „Jazzpilio“ vadovės Linos Gedminienės, draugija „Guboja“, pasitelkdama meninį ugdymą ir saviraiškos formų įvairovę, stengiasi padėti neįgaliesiems atrasti naujų gyvenimo spalvų, integruotis į šalies kultūrinį gyvenimą, todėl norima prisidėti prie šio kilnaus tikslo.

Muzikinio klubo idėją entuziastingai sutiko būrys muzikantų ir atlikėjų, tikinčių, kad muzika yra galinga jėga, sujungianti širdis, keičianti pasaulį ir daranti stebuklus.

Todėl šeštadienį klubo scenoje pasirodys ne vien tik klaipėdiečiams gerai žinomi atlikėjai ir grupės – Edita Bodrovaitė-Rukienė, Gintas Litinskas, Vaidotas Rukas, Viktoras Rubežas, Ingaja, Matt Teichman, Karolis Rupkus, Simas Buziliauskas, Kęstutis Nevulis, Gintarius ir Giedrė, grupės AC/DC Show, Jazzpilis Band, Traveling Words, Arrogantics.

Viliamasi, kad toks renginys taps tradiciniu, kasmet suburiančiu vis didesnį ratą muzikos atlikėjų ir įtraukiančiu vietos bendruomenę.


  2020-02-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt