P0

Regionas

Moksleiviai iš Kretingalės – Lietuvos čempionai!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-14


„Ar jie – tikrai visos Lietuvos čempionai?“ – tokiais klausimais Kretingalės pagrindinės mokyklos moksleiviai pasitiko mokslo draugus, grįžusius iš Druskininkuose vykusio kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3 varžybų finalo.

Keturių berniukų komanda, vadovaujama trenerio, fizinio ugdymo mokytojo Sauliaus Paukščio, į mokyklą parvežė pirmosios vietos auksą.

Pasveikinti nugalėtojų – Mato Tautavičiaus, Roko Tiškaus, Egidijaus Grabio, Luko Donėlos ir trenerio Sauliaus Paukščio – padėkoti jiems ir įteikti mero vardu pasirašytų padėkos raštų bei dovanų šią savaitę į mokyklą nuvyko Klaipėdos rajono valdžios atstovai. Savivaldybės nuotr.

Mokytojas pasakojo, kad į finalines varžybas komanda pateko iš trečio bandymo, todėl jis dėkingas savo auklėtiniams, kad jiems nepritrūko nei ryžto, nei noro siekti užsibrėžto tikslo. Nenuvargino ir 5 valandą ryto prasidėjusi 355 kilometrų kelionė.

Prie pergalės, pasak pedagogo, labai prisidėjo ir tai, kad vaikai jautė didelį palaikymą iš artimųjų. O po savaitgalį vykusių varžybų į pamokas pirmadienį atskubėję nugalėtojai buvo džiugiai sutikti ir bendramokslių: grojo krepšinio arenose dažniausiai skambanti muzika, mokyklos fojė kabančiame televizoriuje rodytos nuotraukos iš varžybų.

„Ši pergalė svarbi ne tik patiems berniukams, bet ir kitiems mokiniams. Tai labai įkvepiantis pavyzdys, kaip reikia siekti savo svajonių ir tikslų“, – Klaipėdos rajono savivaldybės pranešime cituojama Kretingalės mokyklos direktorė Jurgita Alčauskienė.

Pasveikinti nugalėtojų – Mato Tautavičiaus, Roko Tiškaus, Egidijaus Grabio, Luko Donėlos ir trenerio Sauliaus Paukščio – padėkoti jiems ir įteikti mero vardu pasirašytų padėkos raštų bei dovanų šią savaitę į mokyklą nuvyko Klaipėdos rajono valdžios atstovai. Jie dėkojo komandai ir treneriui už rajono vardo garsinimą ir palinkėjo nesustoti – siekti dar didesnių pergalių.


  2020-02-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt