P0

Švietimas

Patriotizmas: miške – trispalvė ir prezidento portretas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-15


Vasario 16-osios išvakarėse žinomas žurnalistas marinistas, šventojiškis Kęstutis Oginskas savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino nuotraukomis ir įrašu, kuriame skelbia miške aptikęs neįprastas patriotizmo demonstravimo apraiškas.

Feisbuko nuotr.

„Girulių miško pakraštyje, prie Klaipėdos gydymų įstaigų komplekso, vakar ryte užklydau į unikalią edukacinę erdvę. Neabejoju, kad šitos erdvės sumanytojai buvo vedami kuo kilniausių tikslų. Tai buvo miško takelis, kuriame kas keliolika metrų ant krūmų jie sukabino vaikus tikriausiai turėjusius patriotiškai nuteikti laminuotus A4 formato paveikslus”, – feisbuke rašo Kęstutis.

Jo teigimu, kadangi paveikslai sukabinti maždaug metro aukštyje, jie greičiausiai skirti vaikams.

Švietimo vidus

Pypliai čia tikrai niekuo dėti. Edukacinę erdvę kūrė suaugę. Nedidelėje miško aikštelėje ant šakos buvo užmesta Trispalvė ir padėtas maišelis su flomasteriais. Sumanymas tikriausiai buvo toks – vaikai praeina taku, ir, inspiruoti Prezidento ir kitų tautinių vaizdų, reflektuoja ant popieriaus lapo. Reikia turėti fantazijos, kad viduryje miško ant šakos pakabinti laminuotą Prezidentą”, –  samprotauja žurnalistas. Jo teigimu, dar būtų galima ginčytis dėl karbauskinių tautinių kostiumų, tačiau Trispalvė nėra rankšluostis, kurį galima užkabinti ant šakos.

Kiek tokių edukacinių aikštelių yra per visą Lietuvą? Gal čia tik mus jūros vėjai perpučia?”- retoriškai klausia žurnalistas. 


  2020-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt