P0

Spyglys

Gėda Klaipėdos merui!* (14)

Spyglys
2020-02-17


Vis pakalbame, kad mūsų savivaldybėje tiek metų vis tie patys sėdi, nieko gero nenuveikė, tik žmones kankina. Reikėtų kokio šlubo vokiečio, tada tai jau bus tvarka. Tačiau Spyglys leidžia sau pastebėti, kad ne visada, oi ne visada ir prie to šlubo vokiečio tvarka buvo.

Pavyzdžiui, atsarginiais propeleriais 1937-ųjų žiemą tai jau visai nesirūpino.

Todėl pasipiktinę storu balsu sakom: gėda Klaipėdos merui Vilhelmui Brindlingeriui!

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-02-17

14 komentarai apie “Gėda Klaipėdos merui!*”

 1. Įsiropšus šitam merui , ilgiems metams į šiltą ( ir ne tik…) kėdę), net susikūrė prieš rinkimus ” SAVO” lizdą.., kad tik išsilaikyti šioje kėdėje…
  gal todėl ir “priviso” ,”nematė”tokių ,kaip Grigeo….? ir pan . ir t.t.

 2. Tequ pabando pasivaikvioti azuolu giraite grieiciau galva nusisuks ir nebe reikes buti meru abinu

 3. Taigi, buvo proga pernai, perrinkti neveiklius miesto vadovus, tad kokio velnio klaipėdiečiai jūs “nenaudėliai “tūnote savo namuose, neinate balsuoti už KLAIPĖDA jos ateití mūsų vaikams. Negi, neaišku, kad tuo metu laimi “”blogiečiai” nes tavo balso tai n e b u v o. Dabar dejuojat nėra tvarkos mieste, viskas blogai ir t.t.,0 mūsų merui vienodai….atsipeikėkit pagaliau mielieji ir eikit į rinkimus nors ir su invalido vežimėliu-ogi taip rašo pats mūsų meras, kad, jegu bus posėdis, tad būtinai dalyvausiu net jeigu reikės ir su invalido vežimėliu atvaziuosiu-kurgi ne?

 4. Siūlyčiau mūsų merui pėsčiam praeiti nuo Akademikų iki Akropolio. Gal koją pasisuks kaip kiti einant per vingiuotus šaligatvius. Jis taip pat mūsų miesto gyventonas. O dviračių takai tiesūs. Klausimas-kodėl ignoriojami piestieji?

 5. Ir dar.manau kad kitais rinkimais bus daugiau kandidatu.nes siais tiesiog nebuvo pasirinkimo.rinkau is blogiausiu geriausia blogi

 6. Siaip tikrai netikes meras.koks apleistas senamiestis.pravaziavom pro sena turgu
  Aptverta teritorija .pelke.griuvenos.kiek jau metu ten stovi ir jokio judesio.ar tas meras po miesta vaiksto kada nors???Ruts

 7. Jei ateitų šlubas vokietis, tai ne vien merui kliutu! Manau čia daug giliau yra problema! Mes dar nemokam branginti to ką turim. Va nuo čia ir reikėtų pradėti!

  • Neteisi esate. Kraštas priklausė Lietuvai, tačiau su itin plačia autonomija. Pasistudijuokite Seimelio rinkimų rezultatus, direktorijos sudėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt