P0

Kultūra

Užupio dramos teatras atveš „Haroldą ir Modę“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-17


Kovo 14 d. Klaipėdos dramos teatre bus galima pamatyti Užupio dramos teatro spektaklį „Haroldas ir Modė“ pagal Koleno Higinso ir Žano Klodo Karjero pjesę.

„Haroldą ir Modę“ pirmą kartą Lietuvoje prieš beveik 40 metų pastatė režisierė Dalia Tamulevičiūtė. Šis režisierės Ritos Urbonavičiūtės spektaklis yra skiriamas būtent Dalios Tamulevičiūtės atminimui. Legenda tapęs pjesės „Haroldas ir Modė“ pastatymas yra vienas įsimintiniausių jos darbų, kurį sausakimšose salėse ne vienas yra žiūrėjęs po kelis kartus. Jaunimo teatre spektaklis buvo rodytas bene 300 kartų.

Haroldo ir Modės vaidmenims tinkančių aktorių paieška užtruko gana ilgai ir pagaliau juos radusi režisierė šį sumanymą gali įgyvendinti. Spektaklyje vaidina Vilniaus Užupio dramos teatro nusipelnę artistai – Paulius Dragūnas, Saulius Čėpla, populiariosios „Naisių vasaros” aktorė Rimanta Krilavičiūtė ir kiti žymūs aktoriai.


  2020-02-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt