P0

Miestas

Idėjų dėl Klaipėdos centrinio pašto lauks specialiame renginyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-18


Po penktadienį uostamiestyje vykusio susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus vizito, kurio metu jis kalbėjo ir apie buvusio Klaipėdos centrinio pašto pastatų komplekso ateities vizijų paiešką, Lietuvos paštas išplatino pranešimą, kuriame visuomenę kviečia pristatyti konkrečias idėjas kaip būtų galima įveiklinti šį objektą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot pranešimo, tikimasi, kad miestų bendruomenė, verslo atstovai aktyviai dalyvaus specialiame renginyje, konstruktyviai diskutuos ir pateiks konkrečius siūlymus, įvertins galimus finansavimo šaltinius, kurie leistų „rasti geriausius ir tinkamiausius sprendimus dėl šių pastatų įveiklinimo”.

Surinktas idėjas ketinama perduoti tarpinstitucinei grupei, kuri vertins visus pasiūlymus ir pateiks savo išvadas. Tarpinstitucinės grupės pirmuosius posėdžius numatoma surengti jau kovo mėnesį.

Renginys, kurio metu bus laukiama idėjų, buvusiame Klaipėdos centriniame pašte vyks kovo 3 d. 11 val.


  2020-02-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt