P0

Miestas

Šilutės plentui prašys europinės paramos

Avatar

Martynas Vainorius
2020-02-18


Klaipėdos savivaldybės administracija prašo politikų leidimo teikti paraišką dėl 1,164 mln. eurų paramos, kuri būtų panaudota  Šilutės plento atkarpos nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos rekonstrukcijai.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Dėl tokių darbų jau yra pasirašyta 2,29 mln. eurų vertės sutartis su UAB „YIT Lietuva“, kuri laimėjo konkursą ir nebaigtiems Tilžės gatvės rekonstrukcijos darbams atlikti. Savivaldybė jau skelbė, kad darbus Šilutės plento atkarpoje planuojama pradėti kovo 15 d.

Pagal sutartį bus rekonstruojama kelio atkarpa nuo Paryžiaus Komunos g. iki geležinkelio pervažos Šilutės plente. Rekonstruojamo ruožo ilgis – beveik 400 metrų. Projekto įgyvendinimo metu bus įrengta po 3 eismo juostas kiekviena kryptimi. Dėl esamų įvažiavimų ir sankryžų, abiejose pusėse suprojektuota papildoma eismo juosta įvažiavimui/išvažiavimui iš gretimų teritorijų.

Esminis pasikeitimas – Šilutės pl. ir Kauno g. bus keturšalė, šviesoforais reguliuojama sankryža. Taip pat bus įrengta neregių vedimo sistema abiejose kelio pusėse, įrengtas naujas apšvietimas su LED tipo šviestuvais. Darbai turėtų būti baigti 2021 m. gegužę.

Pasak savivaldybės administracijos Projektų skyriaus vedėjos Elonos Jurkevičienės, planuojama, kad projektui iš Europos Sąjungos fondų bus skirta  1,164 mln. eurų, taip pat būtų naudojamos savivaldybės biudžeto, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Uosto direkcijos lėšos bei prekybos centro „Depo” skirti 40 000 Eur. Paraišką europiniam finansavimui reikia pateiki iki kovo 11 d., tad prašoma, kad miesto Taryba dar vasario posėdyje pritartų jos teikimui.

Miesto plėtros ir strateginio planavimo komitetas vienbalsiai pritarė tokiam sprendimo projektui.


  2020-02-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt