Sportas

„Dragūnas” atsirevanšavo „Ąžuolui”

Atvira Klaipėda

2020-02-19

Klaipėdos „Dragūno” rankininkai trečiadienio vakarą atsilygino Lietuvos čempionato varžovui „Kauno Ąžuolui-KTU” už sezono pirmame rate patirtą vienintelį pralaimėjimą. Pirmoje dvikovoje Klaipėdoje rezultatu 33:36 pralaimėjęs “Dragūnas” antrąjį tarpusavio susitikimą Garliavoje laimėjo rezultatu 36:24 (17:13).

rkdragunas.lt nuotr.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį ir nuolat pirmavo 1-2 įvarčiais. Kėlinio viduryje „Dragūnas” rezultatą išlygino, tačiau taip pat neatsiplėšė daugiau nei 1-2 įvarčiais. Tik kėlinio pabaigoje po kelių geros gynybos ir greito puolimo epizodų Klaipėdos komanda atitolo 4 įvarčiais – 17:13.

Antroje rungtynių pusėje per pirmas penkias minutes savo atotrūkį „Dragūnas” padidino iki 7 ir jį išlaikė didžiąją dalį kėlinio – 21:14, 24:17, 27:20, 30:23.

Kėlinio pabaigoje „Dragūnas” dar sužaidė sėkmingą atkarpą 7:1 ir įtvirtino savo pergalę dviženkliu skirtumu – 36:24.

STATISTIKA

„Dragūnas”: Gytis Šmantauskas – 9 (3), Deividas Virbauskas – 6 (1), Benas Butkus – 6, Gabrielius Virbauskas – 4, Mykolas Lapiniauskas, Lukas Vanagas, Gintaras Cibulskis – po 3, Laurynas Simonavičius – 2.

„Kauno Ąžuolas-KTU”: Arminas Stankūnas – 7 (2 iš 7 m), Karolis Jankauskas 6 (3), Vilius Juozaitis – 5, Mantas Sturonas – 4, Lukas Sutkus, Aurimas Balčiūnas – po 1.