P0

Sportas

Vėl keičiasi „Neptūno“ treneris

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-19


Klaipėdos „Neptūnas“ praneša, kad vyriausiuoju treneriu prieš dvi savaites tapęs Jurica Žuža „dėl šeimyninių priežasčių” išvyko į Kroatiją, o komandos vairą perėmė 37-erių Tomas Gaidamavičius, iki šiol ėjęs asistento pareigas.

Po nesėkmingo pasirodymo Karaliaus Mindaugo taurės finaliniame etape klube buvo atlikta Tomo Gaidamavičiaus (kairėje) ir Juricos Žužos rokiruotė. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Reikia pripažinti, kad paskubėjome paskirdami J. Žužą vyriausiojo trenerio pareigoms. Tikime jo perspektyvomis ateityje, bet manome, jog šiuo metu labiausiai pasiruošęs šiam postui ir geriausias variantas yra T. Gaidamavičius“, – klubo pranešime cituojamas sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Teigiama, kad susitvarkęs reikalus tėvynėje J. Žuža grįš į uostamiesčio ekipos asistentus, o T. Gaidamavičius tęs darbus vyriausiojo trenerio vaidmenyje.

37-erių T.Gaidamavičius nuo 2017-ųjų meto vadovavo „Neptūno“ dubleriams, o 2020-ųjų metų pradžioje tapo vyriausiojo trenerio J.Žužos asistentu.

Už gerą darbą jis sulaukė įvertinimo ir buvo paskirtas Lietuvos jaunių (U18) rinktinės treneriu. 2018-aisiais T. Gaidamavičiaus vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ triumfavo NKL pirmenybėse.

Artimiausias rungtynes klaipėdiečiai žais vasario 26-ąją, kai „Švyturio“ arenoje vėl lankysis Alytaus „Dzūkija“.


  2020-02-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt