P0

Sveikata

Delfinų terapijos centre – daugiau paslaugų neįgaliesiems

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-20


Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centre šią savaitę atidaryta sensorinės integracijos laboratorija.

Anot Delfinų terapijos centro vedėjos doc. dr. Brigitos Kreivinienės, tai itin svarbu žmonėms su psichikos ir elgesio sutrikimais, ji plečia papildomas nemedikamentines galimybes padėti klientams.

Laboratorija įrengta įgyvendinant tarptautinį projektą, kuri be muziejaus vykdo Palangos asmens sveikatos priežiūros centras, Liepojos ligoninė „Priejūras“ (Latvija) ir socialinės rūpybos centras „Kuržemė“ (Latvija).

Laboratorijoje yra dirbama ir pagal parengtą Lietuvos ir Latvijos mokslininkų parengtą sensorinės integracijos metodiką, kuri pagrįsta užsienio šalių tyrinėjimu ir geriausiai taikoma praktika.

Bendra projekto vertė – 651 176 EUR, iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas sudaro 553 499 EUR. Muziejui numatytas finansavimas sudaro 113 051 EUR.


2020-02-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt