P0

Miestas

Kovo 11-osios proga – 2000 trispalvių pirmokams ir rekordo siekimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-20


Lietuvos Nepriklausomybės 30-ųjų atkūrimo metinių proga Klaipėda kvies „Padovanoti Laisvę“ – uostamiesčio pirmokams bus padovanota 2000 Lietuvos trispalvių.

„Ši vėliava simbolizuos kiekvienam iš jų suteiktą prigimtinę laisvę vieną dieną iškeliauti mokytis svetur, tyrinėti pasaulį ir pasirinkimą laisva valia grįžti į savo šalį bei gimtą miestą, čia gyventi ir kurti”, – rašo akcijos organizatoriai.

Kiekvienam Klaipėdos pirmokui netrukus bus įteiktas laiškas-kvietimas, kurį į vėliavą bus galima iškeisti kovo 11 d. nuo 15 iki 17 val. senamiestyje įsikūrusiuose trispalvių dalinimo punktuose – Karlskronos aikštėje ir prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“.

Kovo 11-ąją pirmą kartą Klaipėdos istorijoje Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginio scena stovės ant Biržos tilto. O Dangės upė tarp Biržos ir Pilies tiltų nušvis geltona, žalia ir raudona spalvomis. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami aktyviai dalyvauti akcijos „Padovanok laisvę“ finale – kartu siekti oficialaus rekordo – daugiausia tradicinio dydžio trispalvių vienoje vietoje! 17 val. visi susirinkę į šventinį minėjimą išsirikiuos tarp Biržos ir Pilies tiltų, Lietuvos vėliavomis apjuosdami Dangės upę ir įamžindami Laisvę. Užfiksavus rekordą vyks Ericos Jennings, Jurgio Didžiulio ir Vido Bareikio koncertas.

„Raginame iškelti ne tik po vieną vėliavą ant namų, bet ir puošti trispalvėmis langus, palanges, balkonus bei tuo didžiuotis“, – sako kovo 11-osios renginio režisierius Marius Tumšys.

Tradicinio dydžio Lietuvos trispalvę šiuo metu galima įsigyti už 5,99 Eur internete adresu www.padovanoklaisve.lt arba Bilietai.lt kasose (perkant dvi vėliavas kaina – 9,99 Eur). Internetu įsigytas vėliavas bus galima atsiimti kovo 11 d. nuo 15 iki 17 val. Karlskronos aikštėje ir prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“.

Akciją organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai.


Miesto straipsnių vidus

2020-02-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt