P0

Kriminalai ir nelaimės

Partrenkė Indijos pilietį ir dviratininką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-23


Policija skelbia apie penktadienio vakare Klaipėdoje įvykusią avariją, kurios metu vairuotojas spruko iš įvykio vietos. Tai jau antras panašus atvejis uostamiestyje per pastarąsias 10 dienų. Be to, šeštadienį perėjoje partrenktas ir dviratininkas.

Penktadienį apie 18.03 val.  J. Janonio g. automobilis „Mitsubishi Lancer” partrenkė per perėją ėjusį 50-metį Indijos pilietį. Vyrą medikai išvežė į ligoninę.

Po įvykio automobilį vairavęs 36 metų vyras iš avarijos pasišalino, tačiau apklausus liudininkus vairuotojas buvo nustatytas ir apklaustas. Ar jis buvo blaivus, nepranešama.

Tuo metu prieš daugiau nei savaitę ties Žardininkų g. ir Statybininkų pr. sankryža partrenktos 7-metės mergaitės vairuotojo policija vis dar tebeieško.

O šeštadienį  S. Dariaus ir S. Girėno g. automobilis BMW, kurį vairavo blaivus 22 metų vaikinas, perėjoje partrenkė 66 metų irgi blaivų dviratininką. Vyras  gydomas ligoninėje.

Policijoje pradėtas tyrimas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo.


2020-02-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt