P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Utilizavo ne taip ir neatėjusią žiemą, o visokias blogybes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-23


Užgavėnių šventę uostamiestyje organizuojantis Klaipėdos etnokultūros centras kaip ir kasmet puikiai ją suaktualino – šįkart kvietė miestiečius dalyvauti perdirbimo vajuje ir perdirbti visokį blogį.

O Kanapiniui tradiciškai pralaimėjęs Lašininis, barstęs chromą šiaurinėje miesto dalyje ir parafiną Baltijos jūroje bei priperdęs pietinę miesto dalį ir nutiesęs nuotekų vamzdį į marias, šįkart buvo sukompostuotas.

Žiemos varyti šiemet neteko, nes ji taip ir nepasirodė, tačiau susikaupusios viso miesto blogybės, pabodę kvapai ir kitos negerovės buvo pašalinti juos utilizuojant kartu su More į pelenus.

Atgimimo aikštėje Perdirbtų idėjų mugėje dalyvavo „Kreivanosių ir kreivadančių išrūšiuotojai“, „Ligų perdirbėjai“, „Tvarios gerovės kūrėjai“, „Kuršių marių vandens laborantai“, „Tylos perdirbėjai“, „Rūšinio veido formuotojai“, „Ekologinių idėjų implantatoriai“, „Pop atliekų perdirbėjai“, „Perdirbinių spekuliantai“, veikė „Prakaito išspaudų takas“, „Taromatas“, buvo galima išbandyti blynų perdirbimą kramtant, pasikeisti seną automobilį į mažiau taršų, atsikratyti visų nuodėmių ir blogybių.

Atėjusieji buvo įtraukti į Užgavėnių žaidimą „Perdirbimo vajus“, po o Užgavėnių kaukėmis slėpėsi folkloro ansambliai „Kamana“ iš Pagėgių, Klaipėdos „Kuršių ainiai“, „Alka“ bei kaukių drožėjai Adolfas Andriejus Viluckis, Raimundas Puškorius, Viktoras Raibužis, Arvydas Jarmalis ir kiti.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2020-02-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt