P0

Miestas

Alvydas Jokubaitis Klaipėdoje skaitys paskaitą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-26


Kovo 6-ąją, 17 val., Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Renginių salėje vyks profesoriaus Alvydo Jokubaičio paskaita „Kaip Lietuvos valstybė keičiama visuomene?“ .

Alvydas Jokubaitis

A. Jokubaitis yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius, knygų „Politika be vertybių“, „Vertybių tironija ir politika“, „Lietuva kaip problema“, „Liberalizmas kaip pilietinė religija“, „Politinis idiotas“ ir autorius.

„Alvydas Jokubaitis vienas iš nedaugelio Lietuvos filosofų, kuriam įdomu – kas yra Lietuva; ką reiškia būti lietuviu; kodėl laisvę mylintis žmogus turi būti liberalizmo kritikas? Kaip įmanoma sukurti gerą visuomenę be gero žmogaus? Kam Europos Sąjungai reikalinga Lietuva, kam Lietuvai reikalinga Europos Sąjunga? Tai dalis temų, kurias provokuojančiai ir aktualiai bando aptarti prof. Alvydas Jokubaitis”, – rašo renginio organizatorius Klaipėdos forumas.


  2020-02-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt