P0

Regionas

Dėl gaisro evakuota Gargždų „Vaivorykštės” gimnazija

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-02-26


Trečiadienį priešpiet Bendrasis pagalbos centras pranešė sulaukęs skambučio apie kilusį gaisrą Gargždų „Vaivorykštės” gimnazijoje. Teigiama, jog gaisras kilo viename iš mokyklos kabinetų.

Gimnazijos direktorė Ona Sturonienė „Atvirai Klaipėdai” šį faktą patvirtino, bet gaisro priežasčių komentuoti nenorėjo.

„Mes šituo klausimu kaip tik dabar diskutuojam, jau viskas sutvarkyta, padarinių jokių nėra, gaisras nebuvo didelis”, –  sakė direktorė.

Jos teigimu, visi gimnazijos mokiniai šiuo metu išleisti namo.

Pasak Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Tomo Taučiaus, gaisras kilo pirmame mokyklos aukšte esančiame matematikos kabinete, kuriame tuo metu mokinių nebuvo.

„Tikėtina, jog gaisras kilo nuo elektros instaliacijos, iškart suveikė priešgaisrinė signalizacija”, – sakė T. Taučius. Jo teigimu, gimnazijos budėtojai ir ūkio dalies vedėjas reagavo tinkamai, patys ėmė gaisrą gesinti gesintuvu bei iškart iškvietė pagalbą.

Mokyklos patalpose buvo prisirinkę daug dūmų, tad atvykę ugniagesiai pirmiausia ėmė evakuoti mokinius.

„Vaikų evakuota daug, gimnazijoje jų yra 620, dar 45 personalo asmenys. Viena laimė, kad gimnazijoje nėra pradinukų”, – sakė T. Taučius, pridūręs, kad kai reikia evakuoti didelį būrį vaikų, visada pasitaiko nesklandumų, kurių, nežymių, esą neišvengta ir šį kartą.

Gaisro metu sudegė 2 mokykliniai suolai, apdegė spinta, 4 šviestuvai ir kiti mokykliniai reikmenys, nuo karščio apsilydė dviejų plastikinių langų rėmai, įskilo 6 stiklo paketai, aprūko klasės sienos ir lubos.

Visgi Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko teigimu, per gaisrą niekas nenukentėjo, jis jau sėkmingai likviduotas ir rytoj gimnazija galės tęsti darbą įprastu ritmu.


2020-02-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt