P0

Mums rašo

Tarp emocijų, sąmoningumo ir karybos (2)

Atvira Klaipėda

Džemis
2020-02-26


Nuėjome toli, labai toli reikšdami garsiai savo nuomonę visur, pašte stovėdami eilėje, rinkdamiesi bulvių daigus, na ir spręsdami iš gatvės valdiškus reikalus.

 Mums nutriušę skverai, pilkai juodi takai gražiausi su savo klibinkščiuojamomis plytelėmis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Suprantant, kad tie, kur ten dirba nesupranta nieko, mums iš gatvės geriau atrodo? Žinau, kad žinau, nes turėdamas laisvo laiko galiu sakyt, jei negirdi – rėkt, o jei jau iš viso neklauso, tada imuosi mandagios terorizmo taktikos. Ir kur gi tie vargšeliai dings?

Sunkokai mes suprantame bet kokį pasikeitimą mieste, mums nutriušę skverai, pilkai juodi takai gražiausi su savo klibinkščiuojamomis plytelėmis. Matyt, turime tam teisę, taktiką išmokę esame visi, nes aš, tai gatvinis, galiu viską, duris kojomis atsidaryt, draskyt užtvertas tvoras, kur kažkas matai sugalvojo parką atgaivint. Koks ten bus tas parkas, juk tik aš vienas geriausiai iš visų žinau – kurią šaką kirst, o ant kurios reik virvę rišt.

Tuos nesusipratėlius, kurie čia drumsčia mano ramybę užknisiu juodai. Galės skaičiuot, rašyt man į visus pareikalavimus, pateikti visą iždą, kas kur kiek ir su kuo norėjo iškast, užkast visas duobes.

Žinau, kad varysiu iki pergalės, nes nėra net su kuo diskutuoti mieste, visi bijo, miesto galva serga, o ir šiaip jis kaip gaisrininkas išlenda iš po krūmo tik prieš kameras, stengdamasis užstoti krūtine savus. Bet suprantat, esmė juk paprasta, mes kasdieną, kaip geriausi savo miesto patriotai eisime ginti savo upės Dangės nuo neduokdie užtvėrimo. Nes jaučiu, kad tiems valdininkėliams dar kokią dieną tikrai „užplauks“ imti ją ir užtverti. Atsirado tvarkytojai čia. Dar pažiūrėsime, kuris
kurį.


  2020-02-26

  2 komentarai “Tarp emocijų, sąmoningumo ir karybos”

  1. AvatarMilda V. (IP: 78.62.155.231)

   Tikrai užkniso. Ir iš kur jie išlenda, juk kasmet vis nauji, vis kiti. Suprantu, stebėti ir kontroliuoti reikia, bet kai jie tampa beveik projektuotojais, ekspertais yra per daug. Vakar buvau Bangų g, Nr 5 susipažinti su senamiesčio gatvių rekonstrukcijos projektu. Tai ten vėl tie patys “specai” dar atsirado kažkokie medžių sargai kuriems labiausiai rūpėjo ar keičiant riedulius į tašytus akmenis nebus naikinami medžiai. Klausti, aišku, galima visko, niekas nedraudžia, tačiau akivaizdu, kad tiesiant kokią tai naują gatvę tie sargai reikalautų, kad gatvės viduryje augantis medis būtų nepaliestas. Nuovoka ir sveikas požiūris visur reikalingas, deja katininkams ir medininkams jo labai trūksta. Atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau. Bet tokia yra mano nuomonė.

   • AvatarKarolis (IP: 86.100.23.52)

    Kaip nuostabu, ponia Milda V. jus išgirdote klausimus dėl medžių, bet į klausimus projektuotojams, savivaldybei, kas gi tuos projektus įgyvendins, jau nekalbant darbų kontrolės , kai miestas tiesiog iš viso neturi gatvių ir kelių tiesimo bei priežiūros specialistų. Apsilankykite Daržų gatvėje ir pamatysite, kad nutiestas grindinys yra didžiausia chaltūra, kurią lenkia tik Tiltų ir Turgaus gatvės, kurios dalyvis dar ir šiandiena sėdi miesto taryboje, tai buvęs meras Taraškevičius. Tada nebuvo kvalifikuotos kontrolės ir dabar norite pakartoti šį ” žygdarbį”, kuris seniai turėjo sudominti prokuratūrą, juk milijoninės lėšos…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt