P0

Regionas

Jaunieji geografijos žinovai grįžo su medaliais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-27


Į Vilniuje vykusį nacionalinį geografijos žinių konkursą „Pažink pasaulį ir Lietuvą“ Gargždų „Minijos“ progimnazijos atstovai, kaip patys sako, vyko užtikrinti ir be jaudulio. Ir ne veltui – į mokyklą jie parvežė penkis medalius.

Trečiadienį „Minijos“ progimnazijos geografijos žinovus ir jų mokytoją Angelę Pakamorienę pasveikino bei padėkos raštus įteikė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė.. Rajono savivaldybės nuotr.

Į Klaipėdos rajono savivaldybę sugūžėję moksleiviai pasakojo, kad konkurso 6–8 klasių kategorijoje dalyvavo daugiau nei 700 mokinių iš visos Lietuvos. 6 klasių lygyje sėkmė lydėjo Godą Balčytytę, kuri laimėjo aukso medalį. Ji apdovanota kelione į Krokuvą. Greta Daukšytė šioje kategorijoje iškovojo sidabro medalį.

7 klasių kategorijoje aukso medalį pelnė Nedas Kymantas. Moksleivis apdovanotas kelione į Berlyną. Sidabro medaliais džiaugiasi Paulita Vendelytė bei Kamilė Jonelytė.

Trečiadienį „Minijos“ progimnazijos geografijos žinovus ir jų mokytoją Angelę Pakamorienę pasveikino bei padėkos raštus įteikė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė.


2020-02-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt