P0

Regionas

Per gaisrą Doviluose žuvo vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-27


Trečiadienio vakarą, apie 22.30 val., Klaipėdos rajone, Doviluose esančiame bute kilo gaisras, kurio metu žuvo 46 metų vyras.

Iš pradžių gaisras kilo ūkiniame pastate. Gaisro metu sudegė jo stogas ir pusė perdangos. Degė virš perdangos sukrautas šienas, malkos ir šiukšlės.

Po 22  val. ugniagesiams pranešta, kad už 100 metrų nuo gaisro vietos dega namas, kurio viduje yra žmogus. Ugniagesiai iš namo pirmojo aukšto išvedė du vyrus, iš antrojo – dvi moteris, o viena moteris iš pirmojo aukšto išėjo pati. Netrukus buto prieangyje rastas negyvas žmogus.

Viename iš pirmojo aukšto butų rastas atsuktas dujų balionas, jis išneštas į lauką. Gaisras kilo viename iš antrojo aukšto butų. Jo metu virtuvėje sudegė namų apyvokos daiktai, išdegė dalis medinės perdangos virš buto, nuardyta dalis medinių stogo konstrukcijų ir dangos. Ugniagesiai į butą pateko laužtuvu išlaužę spyną ir grandinę iš lauko pusės. Iš buto į lauką jie išnešė atsuktą dujų balioną su sudegusia žarnele.

Dūmų detektorių name nebuvo.


  2020-02-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt