P0

Miestas, Svarbu

Politikai nepritaria, bet vanduo vis tiek brangs (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-27


Uostamiesčio politikai pasekė kolegų iš Klaipėdos rajono pavyzdžiu ir ketvirtadienį nepritarė didesnėms AB „Klaipėdos vanduo” kainoms. Tačiau toks jų sprendimas nieko nekeičia – Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) jau suderintos kainos dabar įsigalios vienašališku šios institucijos sprendimu.

VERT nusprendė, kad nauja vandens kaina uostamiesčio ir Klaipėdos rajono vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, turi būti 1,43 Eur/kub. m (be PVM) kaina – 3,6 proc. didesnė, palyginus su šiuo metu galiojančia. Apskaitos (skaitiklio priežiūros) kaina nesikeis – gyventojai mokės 1,26 Eur/ butui per mėn. (be PVM).

Klaipėdos rajono politikai sausio pabaigoje jau nusprendė nepritarti tokiam kainų didinimui – prieš balsavo 16, 8 susilaikė.

Klaipėdos miesto taryboje sprendimui nepritarė 24 politikai, už balsavo tik Arūnas Tuma, o susilaikė Lina Skrupskelienė, Edmundas Kvederis, Justina Sungailienė ir Alvidas Šimkus.

Vienašališkai tuometinės Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos sprendimu „Klaipėdos vandens” kainos jau buvo nustatytos 2018-ųjų pabaigoje.


2020-02-27

Vienas komentaras apie “Politikai nepritaria, bet vanduo vis tiek brangs”

  1. Kokiu dar vienašališku? Juk tai valstybinė įmonė. Mest lauk visus tuos pirdžius, kiek jie dar grobstys valstybės turtą ir visuomenės lėšas? Mokesčių mokėtojų išlaikytiniai visai įsisiautėjo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt