P0

Švietimas

Klaipėdoje svečiuojasi Jeilio universiteto profesorius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-02


Vieno seniausių ir žinomiausių JAV universitetų –  Jeilio (angl. Yale) – profesorius Dr. Benjaminas Doolitlas (Benjamin Doolittle) šią savaitę vieši LCC tarptautiniame universitete.

Prof. Doolittlas yra medicinos (bendrosios medicinos) ir pediatrijos docentas bei vidinės pediatrijos rezidentūros programos direktorius. Jis taip pat yra ordinuotas dvasininkas ir papildomai darbuojasi Jeilio dieviškumo institute, kur yra religijos ir sveikatos docentas. Prof. Doolittlas dėsto paskaitas bakalaurams bei Jeilio universiteto magistrantams apie tikėjimo, dvasingumo, medicinos, filosofijos ir etikos sankirtą.

Jis yra parašęs keletą knygų ir daug straipsnių, skaitė paskaitas visoje Amerikoje bei tarptautiniu mastu.

Švietimo vidus

Vizito LCC tarptautiniame universitete metu prof. B. Doolittlas ves paskaitas studentams bei universiteto darbuotojams, taip pat praves seminarą ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojams.

Ketvirtadienį, kovo 5 d., profesorius Benjaminas Doolitlas remsis savo moksliniais tyrimais bei darbine patirtimi ir LCC tarptautiniame universitete skaitys pranešimą „Kaip gyventi gyvenimą, kurį verta gyventi?“ Į jį kviečiama ir Klaipėdos bendruomenė.

Paskaita anglų kalba vyks Kaminskienės auditorijoje nuo 12 iki 13 val.


  2020-03-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt