P0

Svarbu, Švietimas

Registracijos į pirmas klases sistema jau veikia (atnaujinta) (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-03-02


Klaipėdos savivaldybei iš anksto paskelbus apie tai, jog elektroninė pirmokų registracija į uostamiesčio mokyklas prasidės kovo 2 d., daliai tėvelių nuo pat ryto to padaryti nepavyko.

Kad sistema neveikia, „Atvirai Klaipėdai” po 10 val. pranešė susirūpinusi klaipėdietė, būsimo pirmoko mama Asta.

„Savivaldybėj niekas nieko nepaaiškina, net nežino, kada sistema pradės veikti”, –  pasipiktinimo neslėpė moteris. Jos nuomone, tai gali būti susiję su esą neskaidriu patekimu į populiariausias miesto mokymo įstaigas.

Šį spėjimą paneigė Klaipėdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos patarėja Vida Bubliauskienė.

„Taip, užstrigo sistema, užlūžo, kaip sakoma, ir Vilnius mums ją dabar tvarko “, – sakė V. Bubliauskienė. Jos teigimu, taip esą galėjo atsitikti dėl to, jog vienu metu prie sistemos nuo 10 val. ryto jungėsi daug lankytojų.

Švietimo specialistė atsiprašė tėvelių ir prašė juos apsišarvuoti kantrybe bei išreiškė viltį, jog gedimas neilgai trukus bus sutvarkytas.

„Tikrai tvarko, problema žinoma. Ko labiausiai nelauki ir bijai, tas ir atsitinka. Viskas daroma, kad kuo greičiau sutvarkytų”, –  ramino tėvelius Švietimo skyriaus vedėjos patarėja, pridūrusi, jog penktadienį registracija į trečias gimnazijos klases praėjo sklandžiai.

Tuoj po pietų V. Bubliauskienė pranešė, jog miesto savivaldybės IT skyriaus specialistų teigimu, „šiuo metu sistemos trikdžių nebeturėtų būti”.

Per atstovę spaudai savivaldybės administracija padėkojo tėveliams už kantrybę ir supratimą bei jų atsiprašė.

„Tų, kurie iškart nepavyko prisijungti prie sistemos, atsiprašome už patirtus nepatogumus”, –  rašoma Informavimo ir e. paslaugų skyriaus viešųjų ryšių specialistės Aušros Lukauskienės „Atvirai Klaipėdai” atsiųstame atsakyme.

Jame taip pat informuojama, jog priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas informacinės sistemos sukūrimo, įdiegimo, administravimo ir priežiūros paslaugos teikėja – UAB „Fresh media“ jungtinėje veikloje su UAB „iTree Lietuva”. Savivaldybei minėtas sistemos įdiegimas atsiėjo beveik 30 tūkst. eurų.

Nuo kovo 5 d. 10 val. bus galima teikti prašymus registracijai į 5-tas klases, o nuo kovo 9 d. 10 val. –  į 9-tas ir likusias klases.


  2020-03-02

  2 komentarai “Registracijos į pirmas klases sistema jau veikia (atnaujinta)”

  1. Avatar404 (IP: 90.131.39.73)

   Suplanuota registracija į pirmą klasę savivaldybę užklupo netikėtai

  2. AvatarTomas (IP: 78.58.45.95)

   Nors ir stringant sistemai, pavyko pateikti prašymą per 9 minutes.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt