P0

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnė sulaikė paauglį partrenkusį vairuotoją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-04


Klaipėdos kelių policijos pareigūnė ne darbo metu sulaikė paauglį partrenkusį ir sprukti mėginusį vyrą.

Incidentas įvyko trečiadienį, apie 18.37 val., kai Šiaurės prospekto ir Kretingos gatvės sankryžoje sukdamas į dešinę automobilis „Mazda“ nepraleido per perėją ėjusio apie 15-16 metų paauglio ir jį partrenkė. Automobilio vairuotojas iš įvykio vietos bandė sprukti, tačiau jį sekti ėmė įvykį ne tarnybos metu pamačiusi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnė Ineta.

Automobilio „Mazda“ vairuotojas, supratęs, kad yra sekamas, ties Jūrininkų ligonine sustojo pats. Atvykus patruliams paaiškėjo, kad 2000 m. gimęs vyras buvo blaivus, bet neturi teisės vairuoti. Už tai jam pradėta administracinė teisena.

Pareigūnai kol kas neturi duomenų, kad partrenktas paauglys būtų kreipęsis į medikus, nesikreipė jis ir į policiją. Viliamasi, kad vaikinas stipriai nenukentėjo, tačiau, siekdami tuo įsitikinti ir norėdami patikslinti įvykio aplinkybes, pareigūnai prašo susisiekti su jais telefonu 8 700 61082 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.


2020-03-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt