P0

Verslas

Svarsto galimybę Klaipėdoje nuomoti seifus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-04


Apsaugos ir inkasavimo paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1“, Kaune pristačiusi individualių seifų nuomos centrą, svarsto apie tokių paslaugų teikimą ir Klaipėdoje.

„Šiuo metu rinkoje matome gyventojų ir organizacijų poreikį naudotis individualių seifų nuomos paslaugomis. Bankams vienam po kito atsisakant teikti šią paslaugą, mes nutarėme apjungti turimas žinias ir kompetencijas. Daug metų teikiame žmonių ir organizacijų turto apsaugos paslaugas, nuolat investuojame į naujausias technologijas, todėl nusprendėme teikti dar vieną paslaugą – individualių seifų nuomą Kaune ir Vilniuje“, – pranešime spaudai cituojamas Vilius Makauskas, „Eurocash1“ direktorius.

Norimo dydžio bendrovės seifą galima užsisakyti internetu, o pačios seifų saugyklos paslaugomis individualiai galima naudotis 24/7 režimu – bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu.

Kelių pakopų rizikos identifikavimo ir apsaugos sistema užtikrina, kad saugykloje vienu metu galėtų būti tik vienas klientas. Prieigos ir seifų saugykla visą parą stebimos vaizdo kamerų, tačiau speciali patalpa, kurioje asmuo išima ar įdeda savo turtą, yra visiškai konfidenciali – vaizdo stebėjimo įrangos joje nėra. Kol saugyklos paslaugomis naudojasi vienas klientas, kitas į patalpas patekti negali.

Priklausomai nuo seifo dydžio ir nuomos laikotarpio, vieno mėnesio nuomos kaina prasideda nuo 26,9 Eur.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2020-03-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt