P0

Miestas

#KlaipėdaKviečia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-05


Ką veikti Klaipėdoje? Ieškoti stebuklingo Peliuko, o gal susiruošti į žygį pajūriu? Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (KTIC) skelbia paruošęs daugybę užduočių, kurias atlikti reikia būtent uostamiestyje.

 Iš aštuonių kategorijų kiekvienas keliautojas gali pasirinkti iššūkių temą pagal savo interesus: kulinarinį ar kultūrinį, aktyvų ar pažintinį, crazy ar foto.

Iš penkių kiekvieno iššūkio variantų kiekvienas nesunkiai suras smagiausią, tarkim, rasti 10 akmenukų su skylute Klaipėdos paplūdimyje. KTIC nuotr.

Pirmą kartą iššūkių kortelės buvo pristatytos sostinėje kelionių ir laisvalaikio parodoje „Adventur“ šių metų sausį.

„Parodos lankytojams patiko pati idėja, smagios teminės kortelės, daugybė įdomių veiklų. Žmonės noriai skaitė užduotis, žadėdami jas atlikti Klaipėdoje ir pasidalinti socialiniuose tinkluose“, – KTIC pranešime cituojama jo direktorė Romena Savickienė.

Užduotyse lankytojai ras ir skanių, ir ekstremalių, ir pašėlusių iššūkių – nuo gintarinės arbatos ir skaniausių sūrio pirštelių ragavimo iki maudynių šaltoje Baltijos jūroje po apsilankymo pirtyje ant jūros kranto.

Turizmo organizatoriai teigia tikį, jog iššūkiai padės ne tik patirti gerų įspūdžių, suteiks teigiamų emocijų, bet ir padės geriau pažinti mūsų uostamiestį.

Kaip tai veikia?

Užsukę į Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centrą, rinkitės vieną iš iššūkių kortelių ir dalinkitės įspūdžiais, žymėdami nuotrauką grotažyme #KlaipėdaKviečia.

Besidomintiems kultūra siūloma pasirinkti kultūros iššūkius; tiems, kurie iš atostogų parsiveža bent jau tūkstantį nuotraukų, rinktis foto, o tikrai pašėlusiems labiausiai patiks crazy iššūkiai.

Iš penkių kiekvieno iššūkio variantų kiekvienas nesunkiai suras smagiausią, tarkim, rasti 10 akmenukų su skylute Klaipėdos paplūdimyje…


2020-03-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt