P0

Regionas

Urbo kalnui – papildoma europinių pinigų injekcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-05


Neringos savivaldybė pranešė, kad Klaipėdos regiono plėtros tarybos sprendimu skirtas papildomas Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimas Urbo kalno pirmojo etapo sutvarkymo darbams.

Neringos savivaldybės nuotr.

Šių metų sausį prasidėjusiems darbams papildomai skirta 100 tūkst. eurų. Visa kalno tvarkymo pirmojo etapo darbų atlikimo sutarties vertė – 711 499, 02 eurų (su PVM).  Iki tol Neringos savivaldybė savo biudžeto lėšomis prie darbų įgyvendinimo buvo pasiryžusi prisidėti 305 tūkst. eurų.

Anot Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio, tokia suma kurorto biudžetui yra reikšmingai didelė, dėl to atsiradus galimybei, kreiptasi į Klaipėdos regiono plėtros tarybą dėl papildomų lėšų skyrimo.

Jau įgyvendinamų Urbo kalno sutvarkymo pirmojo etapo rangos darbų metu atnaujinama ir vystoma takų infrastruktūra. Suskaičiuota, kad atnaujinimo darbai palies apie 7 kilometrus teritoriją išraizgiusių takų. Taip pat bus tvarkomo laiptai, apšvietimas, mažoji architektūra. Pagal sutartį, kuri sudaryta su UAB „Madaris“, darbai turi būti atlikti per aštuonis mėnesius.

Urbo kalnas yra viena iš pirmųjų vietinių gyventojų apželdintų kopų Kuršių nerijoje. Bene ryškiausias šio gamtos paminklo simbolis – Nidos švyturys.


2020-03-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt