P0

Sveikata

Virginijus Žalimas – Metų vadovas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-07


17-ajame savaitraščio „Lietuvos sveikata“ surengtame konkurse „Metų vadovas“ šis titulas atiteko uostamiesčio savivaldybės valdomos Klaipėdos vaikų ligoninės vyr. gydytojui Virginijui Žalimui.

Nuotrauka iš Vytauto Grubliausko „Facebook” paskyros

„Garbingas ir pelnytas garbaus žmogaus ir Klaipėdos miesto įvertinimas, kuris tuo pačiu ir tvirtas įpareigojimas ateities darbams, kurių dar laukia daug ir svarbių!” – savo „Facebook” paskyroje rašo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

V. Žalimas Klaipėdos vaikų ligoninei pradėjo vadovauti 2018-ųjų liepą, kai laimėjęs konkursą pakeitė ilgametę šios įstaigos vadovę Klaudiją Bobianskienę, nebepanorusią dar vienos kadencijos.

56-erių V. Žalimas yra baigęs Platelių vidurinę mokyklą ir nuo pat studijų pabaigimo Vilniaus universiteto Medicinos fakultete 1988 metais, kur įgijo pediatro specialybę, dirbo Klaipėdos vaikų ligoninėje. Dirbo vaikų ligų gydytoju,  gydytoju-echoskopuotoju, vaikų nefrologu. Iki tapimo ligoninės vadovu buvo Funkcinės diagnostikos skyriaus vedėjas.

„Mes visi turime pareigą daryti gerą”, – tokiu gyvenimo moto vadovaujasi V. Žalimas.


  2020-03-07

  3 komentarai “Virginijus Žalimas – Metų vadovas”

  1. AvatarKolegė (IP: 90.131.40.51)

   Didžiausi sveikinimai nominantui.
   Gerbiam,puikus žmogus!
   Kolegos iš kitų gydymo įstaigų.

  2. AvatarKazys (IP: 78.58.49.41)

   Prie ko čia šalia stovintis meras V Grubliauskas? Ką jis gero padarė Vaikų ligoninei? Tik dangstė buvusią vyr. gydytoją Kl. Bobenskienę. Kur pinigai ligoninės remontui, medicinos aparatūros pirkimui? Kodėl vadovas, privalėdamas atlikti remontus, pagal priešgaisrinės apsaugos reikalavimus, ieško finansinės pagalbos Klaipėdos įmonėse? Finansuoti privalo savivaldybė.
   Nusifotografuoti su laureatais, pasirodyti prieš visuomenę tai pirmas. Nieko nepadarius dėl šios ligoninės ir taip elgtis- tai labai žema. Pasirodo Klaipėdos meras reikalingas tik dėl viešų šou, teikti diplomus, karpyti juosteles. Konkrečių darbų iš Grubliausko nematyti

  3. AvatarFredirikas (IP: 86.100.49.41)

   2023 metų Lietuvos Prezidentas jau aiškus..Šaunu..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt