P0

Sveikata

Virginijus Žalimas – Metų vadovas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-07


17-ajame savaitraščio „Lietuvos sveikata“ surengtame konkurse „Metų vadovas“ šis titulas atiteko uostamiesčio savivaldybės valdomos Klaipėdos vaikų ligoninės vyr. gydytojui Virginijui Žalimui.

Nuotrauka iš Vytauto Grubliausko „Facebook” paskyros

„Garbingas ir pelnytas garbaus žmogaus ir Klaipėdos miesto įvertinimas, kuris tuo pačiu ir tvirtas įpareigojimas ateities darbams, kurių dar laukia daug ir svarbių!” – savo „Facebook” paskyroje rašo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

V. Žalimas Klaipėdos vaikų ligoninei pradėjo vadovauti 2018-ųjų liepą, kai laimėjęs konkursą pakeitė ilgametę šios įstaigos vadovę Klaudiją Bobianskienę, nebepanorusią dar vienos kadencijos.

56-erių V. Žalimas yra baigęs Platelių vidurinę mokyklą ir nuo pat studijų pabaigimo Vilniaus universiteto Medicinos fakultete 1988 metais, kur įgijo pediatro specialybę, dirbo Klaipėdos vaikų ligoninėje. Dirbo vaikų ligų gydytoju,  gydytoju-echoskopuotoju, vaikų nefrologu. Iki tapimo ligoninės vadovu buvo Funkcinės diagnostikos skyriaus vedėjas.

„Mes visi turime pareigą daryti gerą”, – tokiu gyvenimo moto vadovaujasi V. Žalimas.


2020-03-07

3 komentarai apie “Virginijus Žalimas – Metų vadovas”

  1. Didžiausi sveikinimai nominantui.
    Gerbiam,puikus žmogus!
    Kolegos iš kitų gydymo įstaigų.

  2. Prie ko čia šalia stovintis meras V Grubliauskas? Ką jis gero padarė Vaikų ligoninei? Tik dangstė buvusią vyr. gydytoją Kl. Bobenskienę. Kur pinigai ligoninės remontui, medicinos aparatūros pirkimui? Kodėl vadovas, privalėdamas atlikti remontus, pagal priešgaisrinės apsaugos reikalavimus, ieško finansinės pagalbos Klaipėdos įmonėse? Finansuoti privalo savivaldybė.
    Nusifotografuoti su laureatais, pasirodyti prieš visuomenę tai pirmas. Nieko nepadarius dėl šios ligoninės ir taip elgtis- tai labai žema. Pasirodo Klaipėdos meras reikalingas tik dėl viešų šou, teikti diplomus, karpyti juosteles. Konkrečių darbų iš Grubliausko nematyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt