P0

Švietimas

Kolegijos pastatas nušvito trispalvės spalvomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-10


Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) prisijungė prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio šventės. Kovo 11-osios išvakarėse kolegijos pastatas švietė geltonai, žaliai ir raudonai. Tai – dovana kolegijos bendruomenei ir visai Klaipėdai, teigiama KVK pranešime.

Verslo fakulteto fasadas Lietuvos vėliavos spalvomis nusidažė pirmą kartą.

Jame cituojama KVK direktorė Gražina Markvaldienė sako, jog laisvė yra pamatas pilnaverčiam gyvenimui.

„Ji atvėrė mums begalę naujų galimybių. Linkiu neužmiršti, kad nepriklausomybė nėra duotybė, dėl jos teko ir vis dar tenka sunkiai kovoti“, – sako direktorė.

Švietimo vidus

KVK Verslo fakulteto fasadas (Jaunystės g. 1) Lietuvos vėliavos spalvomis nusidažė pirmą kartą.

Šimtametę patirtį sukaupusi Klaipėdos valstybinė kolegija yra trečia pagal dydį Lietuvoje. Šiuo metu kolegijoje studijuoja 2 300 studentų iš visos Lietuvos. Kasmet auga ir studijas kolegijoje besirenkančių užsieniečių skaičius.

Kolegiją sudaro trys fakultetai – Verslo, Sveikatos mokslų ir Technologijų, kuriuose įgyvendinamos 25 studijų programos. Kolegijoje savo žiniomis dalijasi beveik pustrečio šimto dėstytojų, turinčių didelę praktinio darbo patirtį.

Pagal praėjusių metų studentų priėmimo duomenis, Klaipėdos valstybinė kolegija yra lyderė tarp uostamiesčio aukštųjų mokyklų, priėmusi daugiausiai studentų į bakalauro studijas.


  2020-03-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt